Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a férfiaknak a külső a belsőnél?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

Mi Férfiak ilyen felszínes sz@rok vagyunk.


A Nökben mindig is nagyra becsültem, ami itt is mindig elhangzik, hogy Nekik nem számít sem a külsö, sem a pénz, csak legyen jó ember.

Én jó ember vagyok és soha, de soha nem éreztem azt, hogy bármi hátrányt is szenvednék azért, mert nem vagyok Görög félisten vagy mert nem vagyok metroszexuuális ultrbrutálhelyespasi vagy mert nem jön a böröm alól pénz.


Úgyhogy igen Nök, Nektek van igazatok, teljesen elfogadhatatlan ha a Férfi egy zsíroshajú kétmázsás Nöre nem potenciálsi szexistennöként néz fel.

Fordított esetben természetesen ez elfogadott, mert mindig is a Nök lesznek erösebb szerepben párválasztáskor, mert válogathatnak.

2011. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 szamóca.. ***** válasza:

nahát ezaz. neked is jóképű kell, holott nem vagy szép.

áhhhh de bírom ezt a sok marhaságot:DD

tehát valójában mindenki jóképűt vagy szépet akar, de azért mindenki hisztizik hogy ő csúnya, rá miért nem néz egy jó pasi se.

de sügérek vagytok ^^ XD

2011. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
Mindenkinek fontos a külső, nemtől függetlenül. Az, hogy kinek mi a vonzó, az viszont már hihetetlenül változatos. Szerintem senki sem járna szívesen olyannal, akihez nem vonzódik. Gondolj csak bele... te lefeküdnél olyannal, akit csúnyának tartasz? Hát én nem. A másik nem is pont így van ezzel.
2011. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

Milyen idős vagy kérdező ?

És mi az ami miatt nem tartod magad szépnek ?

2011. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
12:14 Végre egy őszinte lány!
2011. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
Na figyeljetek már ez hülyeség a belső nem fontosabb a külsőnél és a pasiknak meg a nőknek is számít a külső és a belső is nem értem miért kell ezért a másik nemet szidni baromság!Mindkettő számít de igenis van esélye annak is aki nem jól néz ki!Tény éés való h ismeretlenül mindenki a szépnél jó pasi&jó nőt akarja és annál próbálkozik!Te is jóképű pasit akarsz ahogy az előbb leírtad!De ha barátkozol ismerekdsz elfogadod magd olyannak amilyen vagy jobban fognak rád bukni mert ha egy társaságban valakivel jól kijössz nagyon bejövős szinten akkor már nem kell szépnek lenni!Személyiséggel is meg lehet fogni a normálisabb embereket aki meg annyira felszínes h nem vagy nagyon nem jössz be neki azzal nem veszítettél ez felfogás kérdése!De addig amíg lehúzod a rolót addig nem is fognak rád sem nézni mert nem mész senkihez nem vagy boldogsüt rólad az elégedetlenség így még egy szépre sem nagyon néznének rá sztem!Ezt el kell fogadni h aki szép annak ez az előnye mindig meg is lesz!DE én nem látok sok szép embert és sok csúnyát sem és a szépség nagyon relatív vkinek ez tetszik vkinek meg az!Nagyon sok átlagos embert látok akik valahová besorolják maguk!Minden önbizalom kérdése!Nem szabad beképzeltnek lenni de egy egészséges önbizalom mindenkinek kell!Amíg nem fogadod el magad nem tudod kiadni a jó tulajdonságaid sem nem barátkozol addig jó hogy nem néz rád senki és ez a teljesen átlagos embereknél is így van!Én egyáltalán nem hiszem h ronda lennél mert mindenkiben van ami szép nagyon kevés igazán ronda embert láttam és sztem csak akkor ronda valaki ha majdnem mindene ronda!PL:Nem egy jó alakú lányt látok aki rondának hiszi magát mert a bőr nem szép meg a haja de az már átlagos mert jó az alakja!Meg nem egy kövér lányt nagyon szép arccal!Az is átlagos!De ha egyik sincs meg és jó az arcformád még mindig átlagos vagy mert van benned szép!Akkor nem értem ronda meg szép?Nagyon kevés van átlagos emberek formálják magukat és csoportosítsák be maguk valamelyikbe!Nem az számít h nézel ki hanem h h adod elő magad h viselkedsz kedves barátságos vagy-e h alakítod magad!A szépeknek meg ennyi előnyük mindig is lesz h őket nézik meg!De nem annak nincsenek esélyei aki ronda hanem annak aki lehúzza a rolót meg begubózik mert nem fogadja el magát meg általánosít!Nem szabad általánosítani az emberek ugyais ezzel a sok sz@r általánosítással magukkal csesznek ki!Saját kedvüket veszik el az élettől és "megtiltanak" maguknak egy csomó dolgot!Melyik ember a sikeresebb aki száz pofonnál is feláll(sikerorientált)nagyon kevés ilyen magyar van vagy a "kudarckerülő"nagyon sok ilyen magyar van!Belénk nevelik vhol ezért sikeresebbek bizonyos országok sokminden agyban dől el!Ha nem tartod magad előnyös kinézetünek1:próbálj formálni magadon h könnyebben elfogadd magad 2:Fogadd el magad 3:Mindig mindenkinek minden körülmények között első látásra ismeretlenül a szép fog kelleni ők kapnak engedményeket ezt el kell fogadni de nem ők sz@rják a spanyolviaszt és nem is istenek más jó tulajdoságaiddal lenyomhatod őket akár ha süt rólad h elfogadod magad és mersz kezdeményezni!Sok visszautasítás után meg negatív tapasztalat után is próbálkozni kell mert az életben semmi nem jár ingyen!Nem úgy kell felfogni h jajj nem kellek senkinek hanem majd csak kellek egyszer valakinek a depivel begubózással magad intézed el!Csak persze jó én könnyen beszélek főleg h tömegesen ilyen rohadt negatívan nevelik fel a magyart és belénk van nevelve ez a negativitás ezért nagyon nehéz a dolgokon keresztülnézni!Az a baj h itt mindenkit üldöznek gúnyolnak:kövérség,csúnyaság miatt ahelyett h az embert néznék és inkább arra nevelnék h alakítson magán meg egészségesebb életmódra csak az a baj szintén h ehhez pénz is kell.DE akkor meg már ha tudjuk h milyen nehéz itt változtatni /alakítani magunkon miért nem lehet jobban elfogadni a másikat és magunkat miért kell ilyen rohadt negatív kritikus szemléletnek lenni!B.meg szokjunk már le a k.ibaszott nyígásról meg a másikra való ujjal mutogatásról mert egy idő után iszonyat idegesítő és így nem fogunk haladni tarsadalom szintjén sem!
2011. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
13:29, ámen! Erről van szó, erről beszéltem több kommentben, hogy önelfogadás, önismeret, önmagunkba vetett hit. De többen is mondták itt már, mióta leírtad a bűvös mondatot, hogy nem tartod magad szépnek. :) Úgy hogy a probléma gyökere Te benned keresendő, nem a férfiakban. Ha nyitott vagy, jönnek az emberek, ha védőpajzs, akkor még a légy sem fog a közeledbe repülni. Kérd ki barátaid, szüleid véleményét, hogy mi az, amint szerintük változtatnod kéne. Belső, külső? Mind kettő? Ha megvan az indíttatás, eldőlt fejben, hogy mit szeretnél, akkor már csak egy lépés az egész. De ha maradsz a beidegződésekben, a bebeszélt dolgokban, akkor marad a nyűglődés, rajtad áll minden! Szokták mondani, hogy önmagunk vagyunk önmagunk legjobb gyógyítói. :) Sok sikert!
2011. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 A kérdező kommentje:
Egy 25 és nő vagyok és nemrég szakítottunk a pasimmal,aki az alatt a pár év alatt míg együtt voltunk,állandóan azt hangoztatta,hogy fogyjak le,mert szégyell és,hogy fogunk így strandra menni.Nézzek tükörbe,hogy nézek ki,mert nem úgy,mint akivel meg lehet jelenni bárhol is.Ez nekem elég volt ahhoz,hogy egy senkinek érezzem magam.Most itt van az a srác,aki igen,sztem jóképű,de lehet más szerint nem.Nagyon kedves és aranyos,de félek közeledni hozzá,mert úgy érzem semmi esélyem.Főleg,hogy láttam az exét,aki egy 18 éves csinos lány.
2011. máj. 22. 13:47
 59/76 anonim ***** válasza:
Ó értem na figyelj próbálj először csak barátkozni vele!Akkor egy idő után csak eldől!Egyébként az előző pasid egy szemétláda volt nem érdemelt meg téged hamarabb szakítanod kellett volna vele!Bocs h megkérdezem csak segíteni szeretnék de elárulod a méreteid persze nem muszáj!
2011. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
158 cm magas vagyok és 68 kg.
2011. máj. 22. 14:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!