Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ez lenne a normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez lenne a normális viselkedés? A volt fiúm mikor meglát, az valami hihetetlen, hogy viselkedik.

Figyelt kérdés

Ő dobott engem, mert elvileg kiszeretett belőlem. Persze egy sms-ben lerendezte a szakítást. Mostanában amikor látom, rögtön elfordítja a fejét, zavarba jön, és a lábával ütögeti a földet. Ez az egyik variáció.

Másik, hogy bújkál előlem. Direkt nem azon az útvonalon megy haza, nehogy véletlen összefussunk.

És a harmadik, hatalmas szemekkel a szemembe néz, és szomorúan köszön. Majd mikor elmentem, láttam a távolból, hogy engem bámul.

De ha már nem érez irántam semmit, miért jön zavarba? Nem hiszem, hogy bűntudata lenne.


2011. máj. 27. 20:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

Egyébként lehet, hogy számára egyértelmű volt a szakítás, mert végülis már elég régen szakított, és véglegesen, de valahogy, ha ez nem élőben történik, nem tudok belenyugodni.

2011. máj. 27. 20:54
 12/12 MKs ***** válasza:
NM!
2011. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!