Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és úgy vettem észre, hogy nem hasonlítok az átlag fiatalokra. Nem szeretem a bulikat, discokat, alkoholt és a cigit sem.

Hívtam a barátaim, hogy én is menjek velük, néhányszor elmentem, de nem éreztem jól magam. Úgy éreztem, hogy ez nem én vagyok. Én inkább a nyugis dolgokat szeretem, a természetet, állatokat, kreatív dolgokat. De szerintem és szüleim szerint így sosem lesz barátom. Kicsit irigykedve nézek a barátnőimre, hogy nekik van és mennyire szeretik egymást. Nekem pedig a stílusom miatt nincs. Alapvetően kedvesnek, őszintének és aranyosnak tartanak. 175cm vagyok 58kg, és általában jókedvű vagyok, és persze mindig vevő vagyok egy kis hülyéskedésre is. De nem tudom mit tudnék tenni, hogy változzon a helyzet. Ötletek?

(Légyszi csak normális válaszokat írjatok!)

Mit szoktak csinálni az ilyen lányok? Vagy csak én vagyok ilyen? :(


2011. máj. 27. 21:42
1 2 3
 11/28 valaki a tömegből ***** válasza:
Tisztára mintha magam hallanám xD. Csak én fiú vagyok úgyszintén 17, mondjuk én nem vagyok kedves és aranyos, de a hülyeségekre énis vevő vagyok. Énesem iszom és énsem cigarettázok. A leírásod kicsit ismerkedő ellegü is tényleg el lehetsz keseredve. De szerintem csak annyit tehetsz hogy vársz, ha szórakozó helyeken nem érzed jól magad akkor semmi értelme elmenni, oda az ember azért megy hogy felszabaduljon, jól érezze magát, ha te ezt nem élvezed akkor az egésznek nincs értelme. Sok már mód is van arra hogy az ember szórakozzon jól érezze magát. Ha úgy érzed neked erre van szükséged, akkor nyugodtan menj el. :)
2011. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

21:55-ttel 100% egyetértek!

Nehogy innen ismerkedj valakivel :D (pedig én is fiú vagyok)

Kicsit többet legyél emberek között és minden ki fog alakulni!

2011. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21:55 Nem vagyok szar és ezt nem tudom miből szűröd le:S Ennyire zavar valami? Igaz seggnek is kell lenni nem csak fejnek:) látom benned megvan az első.
2011. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Na, nekem pont, hogy egy ilyen lányra volna szükségem, de sehol nem találok. :) Mondhatjuk, hogy tökéletes ideálom vagy. :)


De, mondok neked még valamit: NE változz meg! Ez a tökéletes életmód, életszemlélet, amit Te folytatsz, vallasz! Hidd el, találni fogsz Te is egy hozzád méltó, és illő fiút! Aki értékelni fogja, hogy Te még hiszel a valódi értékekben, és nem csak az alkoholban, partykban, meg az érzelemmentes szexben! Őrizd meg ezeket az értékeidet! :)

2011. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
De örülnék én egy ilyen lánynak! ;)
2011. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ne parázz.. sok olyan pasi van, aki passzol hozzád, csak ugye ők is csendesebbek, visszahúzódóbbak, nem járnak bulizni... Szóval egyszerűen kisebb az esély, hogy egymásba akadjatok.


Azért vannak helyek ahol előfordulnak az ilyenek. Mi például annak idején a barátnőmmel egy tánctanfolyamon akadtunk össze. A lényeg, hogy mozdulj ki minél többet, aztán majd alakul úgyis :)

2011. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Jaja, mi szeressük egymást :) Sonata nagyon jó arc, lassan én is ráírok egy privit ismerkedni :)
2011. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek nem veszekedni kellene. Nem tudom miért zavar az, ha valaki privátot kér. Olyan gyerekes ez a másik fél piszkálása. A kérdező eldönti majd, hogy írv valakinek priváton vagy sem. Érdeklődtek felöle és ha jól tudom pont ez hiányzik, ismerkedés. Az már nem mindegy, hogy neten vagy kávézóban? Ott is olyan hülye van mint bárhol.
2011. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ideje volt már, hogy eltávolítsák a nemkívánatos személyeket ;)
2011. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hülyeség,hogy így sohasem lesz barátod!!!! Nagyon sok hasonló gondolkodású korodbeli fiút ismerek csak nehéz őket megtalálni:) Csak mozdulj ki otthonról,nem bulikra gondolok hanem olyan helyekre amikről úgy érzed hogy hozzád illők. Színház,múzeumok,kiállítások,rendezvények...Vagy amit szeretsz. És ott majd biztosan találkozol hozzád hasonló srácokkal.
2011. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!