Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és úgy vettem észre, hogy nem hasonlítok az átlag fiatalokra. Nem szeretem a bulikat, discokat, alkoholt és a cigit sem.

Hívtam a barátaim, hogy én is menjek velük, néhányszor elmentem, de nem éreztem jól magam. Úgy éreztem, hogy ez nem én vagyok. Én inkább a nyugis dolgokat szeretem, a természetet, állatokat, kreatív dolgokat. De szerintem és szüleim szerint így sosem lesz barátom. Kicsit irigykedve nézek a barátnőimre, hogy nekik van és mennyire szeretik egymást. Nekem pedig a stílusom miatt nincs. Alapvetően kedvesnek, őszintének és aranyosnak tartanak. 175cm vagyok 58kg, és általában jókedvű vagyok, és persze mindig vevő vagyok egy kis hülyéskedésre is. De nem tudom mit tudnék tenni, hogy változzon a helyzet. Ötletek?

(Légyszi csak normális válaszokat írjatok!)

Mit szoktak csinálni az ilyen lányok? Vagy csak én vagyok ilyen? :(


2011. máj. 27. 21:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szeretem a színházat! Vannak olyan fiúk akik szintén szeretik? Sajnos ha meghallják ezt a szót, hogy színház, az első szó ami beugrik a legtöbb ismerősömnek : öregeknek való.
2011. máj. 28. 15:09
 22/28 anonim ***** válasza:
Őszíntén nem járok színházba és nem tudok róla regényeket mesélni. De ha lenne olyan barátnőm aki szereti akkor én legnagyobb örömmel elmennék vele:) Ha nem mennék el vele színházba akkor lenne igazán gond. Akkor van összhang, ha együtt csinálnánk azt amit szeretünk és nem ellenkeznénk egymástól. Nem kell feltétlen ahoz pont színház rajongók táborában keresgélni. Én tényleg megismernélek vagy legalább beszélgessünk, ha nem zavarlak.
2011. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Hát tudod, Kedves Kérdező...nemcsak te vagy ilyen. Lány létemre énse járok bulizni, nem alkoholizálok, és csak nagyon ritkán dohányzom, de nem függőségből, hanem mert egyszerűen szeretem, és néha olyan jól esik, mint a hideg(alkoholmentes) sör nyáron :D

Én tényleg igyekszem a maximumot kihozni magamból, de áá, semmi, totál hülyének érzem magam, nem tudok a fiúkkal beszélgetni személyesen, a neten meg...ó, ott igen, de rákérdeznek, mit szeretek csinálni, és hát mindig elkezdem a szarságaimat a verseimmel meg a gitározótudományommal, mert hát ezt szeretem csinálni, ez a hobbim, de a hímek legnagyobbikai szerintem megijednek, vagy a fene se tudja. Szeretek filozofálni, és természetesen én is nappali életet élek, csakhát nem is nagyon mehetek oda, ahova szeretnék, mert szigorúak a szüleim, ez meg még a merészebb természetű hímeket is végképp elüldözi, ha már a furcsaságaim nem tántorították őket el eddig. Arról már nem is beszélve, hogy nincs szőke póthajam, és nem öltözök úgy, mint egy sarki.

Hát ez van...úgy látszik, nekünk ez jár. Már csak azt nem értem, hogy a kommentelők közül is...hol vannak ezek az emberek? Hogy én sose futok össze senki hasonlóval... Majdcsak lesz valami, egyszer...feladni meg nem szabad, csak bízz magadban :)

18/L

2011. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Én ráadásul nem is vagyok korán alvó típus. Este ébredek fel a legjobban, de nappal is folyton "pörgök". Például nappal egyáltalán nem tudok tanulni, mert mindenféle haszosat csinálok helyette és ezzel a lelkiismeretemet le is tudtam :))

Tényleg, hol vagytok, hogy sosem futok össze egy ilyen fiúval sem?

Merre laktok?

2011. máj. 31. 09:25
 25/28 anonim ***** válasza:
Milyen fiúra gondolsz?
2011. máj. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Akik hasonló gondolkodásúak. Az előző kommentek alapján volt több is.
2011. máj. 31. 09:51
 27/28 anonim válasza:
Na, erre én is kíváncsi vagyok...:)
2011. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én nem iszok alkoholt, nem dohányzom, discoba se járok, ha ezekre gondolsz. Annyi bűnöm lehet, hogy nem járok színházba:/ de nem jelenti azt hogy utálom az ilyen kulturális dolgokat. Az érdeklődési köröm a zene felé halad, azt nagyon szeretem. A gitártudománytól biztos nem mászok falra, sőt tanulok valamitXD a színháztól sem ijedek meg. Én is szeretem ezt a gondolkodást és nem a disco, meg pia gondolkodást. Nekem se olyan könnyű, mint neked. Nem rajtam múlik az ismerkedés, nem én mondom azt hogy "nem". Akkor mit is tehetek?:) Nekem se könnyű.
2011. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!