Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek én ezzel a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek én ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, aki a barátom (jó barát) és én. Én szeretem a fiút. Ő is szeret engem, de inkább csak barátilag. Viszont az is tény, hogy tetszem neki, és örülne, ha lefeküdnénk. Nem megyek bele. Úgyis csak az kellene neki. Viszont tényleg nagyon szeretem, és sokat jelentünk egymásnak. De ő még nem elég komoly ahhoz, hogy ebből kapcsolat legyen. Én meg így semmibe nem megyek bele. Lesz ebből valaha is bármi? Szerintem, ha lefeküdnénk még azt a kis reménysugarat is elveszteném.
2011. máj. 29. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Teljes mertekben egyet ertek az utolsoval. Ha belemesz a szexbe, onnantol kezdve egyaltalan nem fogod erdekelni. Hiszen mar megkapott, mi ujat tudnal neki nyujtani, mar nem leszel izgis. Utana mar csak egy masik csaj jon, aki nem adja magat olyan konnyen, es kell hajtani ra.

Ezt nem azert irom, mert a srac ilyen gonosz lenne, mert nem az. Ez genetikailag kodolt dolog a sracokban kivetel nelkul.

2011. jún. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!