Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is az együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az együttlét nem lételeme egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hónapja így van (de lehet több is), hogy hetente egyszer vagyunk együtt. Nem is az, hogy nekem hiányozna, hanem a mögötte lévő dolgok aggasztanak. Azt mondja a párom, hogy a rengeteg munka miatt nem gondol erre. Tény és való, hogy főnöki pozícióban van, lefárad fizikailag is és idegileg is. De tényleg csak emiatt lenne így? Vagy már nem is szerelmes? Nem is vonzódik hozzám? Amúgy aranyos, kedves, meg szokott szeretgetni... De nem is tudom :(
2011. jún. 3. 11:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, hogy valaki 10 óra munka után fáradt és nincs kedves semmihez. Normális, egyszer, kétszer, néha.

Tartósan, 2-3 hónapon át nem normális.

Ha VALÓBAN a munka az oka, akkor meg az nem normális, hogy belenyugszik ebbe az állapotba, és a főnökség kedvéért beáldozza a magánéletét, kockára teszi a kapcsolatát, és meg sem próbál változtatni a helyzeten (kevesebb munka, több pihenés - ne adj Isten, másik állás keresése, vagy legalábbi megpróbálni keresni).

Mert magától a helyzet nem fog megjavulni. Eltávoldotok egymástól, észre se veszitek, csak hogy már nincs miről beszélni.

2011. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Az utolsó kimondta, amire végülis gondoltam. Szeretkezésre értettem, s igen, így nagyon sok különbség nincsen egy jó baráti kapcsolatnál.Még ha meg is történik, az sem több feszültségilevezetésnél.. Érzem rajta. Lehet, ezzel a munkatempó mellett már nem is vagyok neki több, mint egy barát.
2011. jún. 3. 12:08
 13/28 anonim ***** válasza:

"Az a baj a vezető pozícióval, hogy azt nem tudja letenni a munkaidő végeztével, hanem otthon is azon agyal. És elég rossz úgy szexelni, hogy közben az jár az eszedben, hogy reggel mit is kéne mondani a tárgyaláson."


Ez jó. De mi van ha valaki egész életében vezető pozíciót tölt be. Innentől kezdve nincs párkapcsolat, nincs szex, nincs magánélet, csak munka a munkahelyen és otthon?

2011. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ez a dolog szóbakerült, és mondta, hogy Őt is bántja, de hogy így jön kii rajta az idegesség. Azért fog itt maradni, merthogy ilyen jól még nem keresett. Igaza van, magyar viszonylathoz tényleg jó, de túl sokat áldoz fel érte. Hiába mondom neki.
2011. jún. 3. 12:12
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A jó szex az egyik alapja a kapcsolatnak.

De ez nem a gyakoriságon múlik.

Ha mindkettőnek jó a heti egy, akkor jó, ha az egyik többet akar, akkor az már feszültség forrás.

2011. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

S nem nagyítanám fel a dolgok, ha időszakos lenne. De ez így fog maradni...

Amúgy ahogy írtam, még az a heti egy sem jó... csak feszültséglevezetés, semmi több. S csak félek, hogy barát vagyok a számára, semmi több...

2011. jún. 3. 12:15
 17/28 anonim ***** válasza:

Van, aki teljesítménynek fogja fel a szexet.

Én nem, nekem kikapcsolódás, és a szerelem kifejeződése.

Lány vagyok egyébként.

Úgyhogy én akár naponta szexelnék, fáradtságtól függetlenül.

Mert engem a szex feltölt és nem lefáraszt.

A párom nem ilyen, neki ehhez nyugalom kell, úgyhogy elfogadtam.

2011. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ha Te ezt nem tudod elfogadni, akkor más a gondolkodásotok, és mérlegelj, hogy jó-e ez így neked.

Előző voltam.

2011. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, hogy más a felfogás erről, hanem továbbgondoltam, s lehet már nem is szerelmes... Ezért voltam kíváncsi, hogy ez így nem baj-e. Tapasztalatlan vagyok:(
2011. jún. 3. 12:21
 20/28 anonim ***** válasza:

A szerelmeskedés sztem azért bizonyos szinten feszültség levezetés is!Az előbb írtad, hogy heti 1szer van együttlétetek!!Kb nekünk is, párom sokat rohangál,én itthon vagyok gyerekkel én is kimerülök, de ha együtt vagyunk, akkor egymásra figyelünk.Mindig próbálok valami újat mutatni (póz....stb..)

Lehet,hogy már megunt és csak feladatnak fogja fel ezt is, és azért nem tudja el engedni magát!!Mikor együtt vagytok próbálkozz új dolgokkal, lehet az segít!

2011. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!