Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is az együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az együttlét nem lételeme egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hónapja így van (de lehet több is), hogy hetente egyszer vagyunk együtt. Nem is az, hogy nekem hiányozna, hanem a mögötte lévő dolgok aggasztanak. Azt mondja a párom, hogy a rengeteg munka miatt nem gondol erre. Tény és való, hogy főnöki pozícióban van, lefárad fizikailag is és idegileg is. De tényleg csak emiatt lenne így? Vagy már nem is szerelmes? Nem is vonzódik hozzám? Amúgy aranyos, kedves, meg szokott szeretgetni... De nem is tudom :(
2011. jún. 3. 11:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az én férjem 60 ember főnöke, reggel 8-tól este 8-ig bent van, sokszor még hétvégén is, mégis heti 4-5 szex tuti, ha nem több.
2011. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

A drága nők azt felejtik el, hogy széttenni a lábat és kicsit megdörzsölni a csiklót nem ugyanaz, mint vért pumpálni az ember farkába és azzal még le is nyűgözni a partnert.


Csak egy észrevétel.

F/19

2011. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ha a nő fáradt tegye szét mert az a kötelessége,ha meg nem nyudgodtan megcsalható,de ha a férfi fáradt és a nő szexre vágyik akkor a nő önző p*nci.Ez képmutatás.

Amúgy párom és én is kise látszunk a munkából de szeretkezésre mindig jut idő,és ahol az egyik félnek a heti egy se jó már ott gondok vannak a kapcsolattal,és nem csak a szex résszel.

2011. jún. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

12:33

Hohóóó! Na csak nem az jön, hogy manapság már ott tartunk, hogy a férfiaknak nehéz, a nőknek meg csak úgy hipp-hopp jön a kedv?! Megáll az eszem!


"széttenni a lábat és kicsit megdörzsölni a csiklót"

Azért ehhez a megnyilvánuláshoz külön gratulálok. Jó tenne neked 2 nagy atyai maflás!

2011. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem csak fáradt. Ne mérd a teljesítményét másokéhoz, akik hasonló helyen vannak, mert nem mindenkire egyforma hatással van a fizikai, szellemi, vagy lelki stressz.

Nekünk is volt olyan, mikor nagy volt a nyomás, hogy akár hetekig sem volt semmi. Valahogy inkább szeretgetésre, gyengédségre vágytunk abban az időben. Aztán visszaállt minden az eredetibe. Aztán megint voltak gondok és megint kihatott rá. De attól még ugyanúgy imádjuk egymást testileg, lelkileg.

Szerintem a párod igazat mond és tényleg csak a stressz van rá ilyen hatással. Ha tud, vegyen ki egy kis szabit és menjetek el közösen nyaralni, vagy csak pihenjetek, akkor majd megszaporodnak az együttlétek is.

2011. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Széttenni a lábat és kicsit megdörzsölni a csiklót nem ugyanaz, mint vért pumpálni az ember farkába és azzal még le is nyűgözni a partnert.


Csodálkozunk hogy ennyi szingli meg leszbi van manapság,meg lehet ezt köszönni a sok ilyen tuskó aláfekvős lábszéttevős pasinak.

2011. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"vért pumpálni az ember farkába és azzal még le is nyűgözni a partnert"

A legtöbb férfinek ezzel nincsenek gondjai. Ha neked igen, akkor bizony az már potenciazavar, haver!

2011. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

''A drága nők azt felejtik el, hogy széttenni a lábat és kicsit megdörzsölni a csiklót nem ugyanaz, mint vért pumpálni az ember farkába és azzal még le is nyűgözni a partnert.''


Neked 19 évesen azért rengeteg tapasztalatod lehet, párkapcsolatok, munka, együttlétek, főnöki beosztás, és egyéb ilyen hasznos dologban. Gratulálok eme igen nagy horderejű megnyilvánulásodhoz. Szerencsére eddig senki nem értett egyet.



Kedves kérdező szerintem is egy kis szabadság lenne neki a megoldás vagy esetleg 1-1 nap amikor csak egymásra tudtok figyelni. Hiába sokat dolgozik ezért neki is tennie kell nem csak neked. Legalábbis ha meg akar tartani.

2011. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!