Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ÉN látom rosszul? A b. nőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉN látom rosszul? A b. nőm elutazik külföldre a szüleivel egy hétre. (Ezzel semmi gond. )

Figyelt kérdés
De a testvére elhívta ottalvós hétvégezésre, bulizásra a balatonra, ahol többen lesznek fiúk és lányok is vegyesen. Engem nem hívtak, mert nem ismer annyira ez a társaság, hiszen a testvére baráti társasága. Ő sem ismer ott mindenkit, inkább a lányokat. Ez pont akkor lenne, miután hazajön külföldről, pont aznapi indulással. Megkérdezte, mit szólnék hozzá, ha menne? Én ennyit mondtam, hogy nekem rosszul esne, hogy fiúkkal hétvégézik, ráadásul nem látom egy hétig, és ő velük akar lenni, és nem velem, pedig nem is ismeri őket annyira. Nem tiltottam meg, hogy elmenjen! Erre utána elkezd "csapkodni", direkt nem szól hozzám. Mutatja, hogy baja van. Megkérdem, mi a baj? Erre ő, hogy nem azért adott nekem esélyt (nem azért jött össze velem), hogy lekorlátozzam, most fiatal, most akarja élvezni az életet. Meg, hogy nekem nincsen annyi pénzem, ezért miattam kell itthon ülnie, és most még hétvégézni sem mehet másokkal, miután egy hétre külföldön nyaral. Ezen összevesztünk. Én mondtam, nem a te barátaid, mert ha azok lennének, akkor hívhatnál engem is. Mondtam, én nem mennék nélküle így el hétvégézni. Az én barátaim bármikor szívesen látják, úgy is, hogy nem ismer senkit.
2011. jún. 6. 15:42
1 2
 11/16 napietus ***** válasza:
én is járok a férjem nélkül hétvégézni, ő is utazik nélkülem. hogy jutott eszedbe ezen megsértődni??? nem értelek Titeket, komolyan. magatoknak gyártjátok a problémákat...
2011. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a választ olvastad amit a csajszi nyögött be? ja??
2011. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 napietus ***** válasza:
ja, hát a csaj egy HP ettől függetlenül. de nem ő tette fel a kérdést :) Ti meg fiúk, ha hülye pitsákat szedtek össze, annak az lesz a következménye, hogy hülye pitsa barátnőitek lesznek. ez az élet rendje...
2011. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Te is az vagy?
2011. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 napietus ***** válasza:
nem tartom magam annak. de eleget ismerek...kérdező és a barátnője mondjuk a zsák a foltját esete.
2011. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
még most fiatal most kell megdugatni magát mindenkivel mer később már kinek kell...
2011. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!