Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan mutatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan mutatjátok ki, ha bejön nektek valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerelmes vagyok egy lányba, de nem igazán merek kezdeményezni, mivel nem tudom, hogy bejövök-e neki. Tudnátok nekem segíteni, hogy ti lányok hogyan szoktátok ezt kimutatni? Nagyon fontos lenne!

A válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. jún. 6. 17:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? Amúgy szerintem csak úgy menj oda hozzá, és jól ölelgesd meg :D Vagy nem tudom.. A csaj biztos fél oda menni megölelni, én is félnék :D
2011. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi a válaszokat.

10. osztályba járok (még kb. 5 napig :D )

2011. jún. 8. 19:52
 23/25 A kérdező kommentje:
Ja és elhiheted, legszívesebben csak úgy odamennék hozzá és jól megölelgetném :)
2011. jún. 8. 19:53
 24/25 anonim ***** válasza:
Alakult már azóta valami? :)
2011. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Én kerek perec megmondtam eddig két pasinak mi a szitu...

most hogy először életembe kimutattam, (ez nem volt tudatos, de mindenkinek feltűnt, nem tudom neki is feltűnt e) nem lépett felém, néha voltak olyan megnyilvánulásai, hogy úgy éreztem többet jelentek neki, utána meg mintha ott sem lennék, nem is léteznék...:S Kiérti ezt, na most valószínű nála is szavakkal kell jeleznem, aztán úgyis visszautasít, de mindegy is, csak legyen már valami....:S:S:S

2011. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!