Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan mutatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan mutatjátok ki, ha bejön nektek valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerelmes vagyok egy lányba, de nem igazán merek kezdeményezni, mivel nem tudom, hogy bejövök-e neki. Tudnátok nekem segíteni, hogy ti lányok hogyan szoktátok ezt kimutatni? Nagyon fontos lenne!

A válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. jún. 6. 17:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg tetszel neki, de próbáld ki azt hogy egyszer valamiért megöleled, és az ahogy ölel, sok mindent elárul
2011. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó kommentelőnek az ötletet! Már csak ki kéne találnom, hogy milyen helyzetben tudnám megölelni. :)
2011. jún. 6. 19:16
 13/25 A kérdező kommentje:
Sajna nem egy túl ölelkezős típus, legalábbis én mióta ismerem nem nagyon láttam ölelkezni senkivel.
2011. jún. 6. 19:17
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Sziia! Na gondolom tizenéves lehetsz szóval iskolába jársz még szerintem na mind1 lényegtelen. Próbáld ki mondjuk a többen vagytok egy helyen pl vki mutat egy képet és többe nézik vagy tanári padnál van vmi stb ilyesmik óvatosan fogd meg a derekát mintha te is oda akarnál férni, de fontos h ne lökjed! csak finoman.

Én ezt nagyon szeretem ha az csinálja akit kedvelek ilyenkor ránézek az illetőre rámosolygok ilyesmik. Ha a lány akivel ezt csinálod nem reagál túl jól akkor inkább hanyagold!:)

15/L

2011. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Embere valogatja,hogy ki hogyan reagal ha valaki bejon neki. En eleg nehezen adom ki magam. A baratom is mar leakart rolam tenni,mert egy honapig loholt utanam es semmi jelet nem adtam neki,hogy nekem is bejon.

Mikor kezdte erezni,hogy nekem is bejon akkor volt mikor mar nem csak en kerestem ot hanem o is engem. Meg mindig kedves voltam vele ,mosolyogtam...stb

Ha tennel valami kezdo lepest konnyebben tudnank segiteni,hogy o hogyan viszonyul hozzad. Mert lehet neki is bejossz neki de ha nem probalkozol be akkor nem fogod soha megtudni. Latom,hogy szerelmes vagy es gondolom felsz a visszautasitastol de akkor ennyi erovel ne menj ki az utcara sem,mert elcsaphat az auto...

Szerintem probald meg. Irj ra facebookon. Mondjuk ha egy suliba jartok akkor valszeg van valami kozos tema, egy orara jartok vagy o valakidnek a valakije vagy egy szakkore jartok..stb talalj ki valami temat amit feldobhatsz es a csajon mulik,hogy utana azt a labdat vissza uti vagy eldobja...

sok sikert


20L

2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Igazából osztálytársam, ezért is félek ilyen nagyon megmondani neki, hogy mi a helyzet. Vannak dolgok, amik az alapján amit leírtál, lehetnek jelek, mert pl. egyfolytában mosolyog rám, meg osztálykiránduláson volt jó pár táskám, boldogultam velük, de Ő erőszakoskodott, hogy segít, elvette az egyiket, cipelte nekem, és nem akarta visszaadni, mert hogy majd ő hozza. :) Meg egyébként is mindig kedves velem, szokott kérni, hogy segítsek a háziban, vagy valami tanulnivalóval, bár általában tud mindent.

Te mit tanácsolnál, hogyan kezdeményezzek? Egyből mondjam el neki, hogy mit érzek, vagy inkább valahogy máshogy?

2011. jún. 6. 21:03
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. osztalytarsad.Nalam osztalytars mindig tabu tema volt. Pont emiatt. Amitol te is felsz...

De nezzuk a te helyzeted. Igy,hogy osztalytarsad sokkal konnyebben kiderited,hogy bejossz e neki? De jo lenne tudni,hogy o nem e all ugy a dolgokhoz,mint en,hogy nem akar osztalytarssal jarni. Amugy mennyi idosek vagytok?

Szerintem az lenne a legegyszerubb ha te meg egy-ket haverod meg o meg neki egy-ket baratnoje szerveznetek valami kozos elfoglaltsagot. Elmenni moziba vagy kajalni vagy buliba...stb es megkerned a haverokat hagyjanak vele egyedul. Neki allhatnatok akkor beszelgetni es latnad,hogy hogyan viszonyul hozzad. A lenyeg,hogy eloszor ,,kerj segitseget`` hogy ne erezze azt,hogy te most leakarod tamadni. Legyenek ott haverok. Ha kettesbe lesztek akkor probalj hozza erni. pl mondasz egy viccet es csak megerinted a combjat vagy lokjed le valamilyen dolgat mondjuk a taskajat a padlora es o is majd lefog nyulni erte meg te is. Akkor erjel hozza a kezehez. Lasd,hogy hogyan viszonyul. Neha a testbeszed sokat elarul.

Meg egy osztalyba max 35on jarnak. Probalj kerdezoskodni. Van e baratja? Milyen fiuk jonnek be neki? stb

2011. jún. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%
A fészbukot hagyd ki ebből! Először is mert személytelen, másodszor pedig, ha mindent megbeszélsz vele a cseten, akkor miről fogsz vele beszélgetni személyesen? Nem jó ötlet a fészbuk (szerintem). Személyesen látod az arcán hogy hogy reagál, cseten pedig olyan szmálylit rak, amilyet akar.
2011. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár eszembe sem jutott, hogy ne személyesen beszéljek vele. :)
2011. jún. 8. 18:24
 20/25 anonim ***** válasza:

úúúú ez jó téma.én is pont ebben a cipőben járok.van egy lány akinél probálkozok és probálom leszűrni hogy neki bejövök e.habár nem vagyok kezdő a témában azért szivesen olvasgatok ilyeneket:D szóval ha van valakinek valami tippje még vagy megjegyzése az ne tartsa vissza:)

18/F

2011. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!