Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthon tudnál maradnál egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon tudnál maradnál egyedül, miközben a pasid bulizni megy?

Figyelt kérdés

Nem szokott a barátom bulizni,én sem,viszont most szombaton elszeretne menni,mivel bekerültek NB1-be és ezt ünnepli a csapat.Engem nem hívott,nem is fogom erőltetni.Viszont szeretné,hogy menjek le hozzá a hétvégén,de így egyedül kéne maradjak...

Mikor kérdeztem,hogy akkor le se menjek a hétvégén,azt válaszolta,hogy de,menjek,mert akkor vissza tudunk együtt jönni ide,ugyanis velem féláron utazik és itt van egy család,akihez néha lejárogat(menedzseréhez).

Csak nekem furcsa kicsit ez a szituáció?..


2011. jún. 7. 23:45
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Nem,ez a csávó külföldi és tutira nem szűz már vagy 20 éve :D 13 év?Tehát akkor most is együtt vagytok?Akkor meg mér nem keres basszus?Az a legrosszabb,mikor hanyagolnak :(És te is voltál mással közben vagy hűséges maradtál?

De mi ez már,hogy csajoztatni akarnak egyáltalán valakit :|Hadd döntse már el szerencsétlen,hogy kivel és mikor szeretné elveszteni..

Hát én emiatt szóltam már neki 3x,egyszer mikor nála voltam és úgy bukott le,majdnem eljöttem haza szó nélkül,mert ő épp edzésen volt.Most megállapodtunk abban,hogy még egy ilyen levél és tényleg vége.Azóta találtam egy hasonló levelet,de kitörölte :D Nem tud róla,hogy én megláttam.Most várok még picit,aztán meglátjuk mi lesz.Pedig már babát is szeretne..:D

2011. jún. 8. 16:28
 32/41 A kérdező kommentje:
Hát tudok erről az emberről pár dolgot,ugyanis együtt laktunk vele egy hónapot :)Barátom albérletében lakott,nem volt hol laknia és én nagyon sokat voltam lenn.Valamin összekaptak a párommal és azóta pletykákat terjeszt róla a csapatban és mindenkivel megutáltatta,míg ő "táppénzen" volt.
2011. jún. 8. 16:31
 33/41 anonim ***** válasza:

Hát igen ő most 34 szal nem könnyű és van h szakítunk de rá 1 hétre megint ujra kezdjük...szíve szerint velem lenne de az esze mást mond..:Smajd meglátjuk mi lesz...

babát akar????nem tul korai??bár nem tom h te mennyi idős vagy ill h a párod mennyi mert így hirtelen nem ugrik be h ki lehet ő?? de mindenképp figyelj ha ne irogasson a csajsziknak mert tiszteletlenség...

Akinek a nevét meg írtad na őt a párom se bírja sőt...viszont nem tom miket pletyizhetett a párodrol mert én nem hallottam semmit..

2011. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Ha te 21 körül vagy,akkor alig van korkülönbség köztünk :)Én 19 vagyok,ő 22.Korai,de ő már az elejétől fogva mondogatta nekem ezt,de akkor nem hittem el neki és csodálom,hogy még így fél év után is így gondolja.

Az ilyen "se veled,se nélküled" kapcsolatokkal nincs tapasztalatom,de nem irigyellek :( Miért nem kérdezel rá,hogy vannak-e tervei veled a jövőben és hasonló fontos dolgokat?Ne hagyd,hogy elvakítson a szerelem :)Ha 8 hónapig együtt voltatok,csak érez irántad valamit :)Ha a válasza a kérdésedre nem lesz,akkor meg egyértelmű a dolog :( De legalább nem szenvednél ennyit.

2011. jún. 8. 18:08
 35/41 anonim ***** válasza:

Hát igen én 21 ő 34..nekem elöször sok v ez a 13év és nem is nagyon akartam belevágni de ő azt mondta h mindenképp szeretne ezt az egészet...majg 1-2 honap elteltével h megkedvelt,megszeretett azt mondta h ennek nincs jövöje mert én még nagyon fiatal vok és nem akar lekötni viszont ha mondjuk 28 lennék akk 1 percet sem gondolkozna mert én lennék neki minden szempontbol a tökéletes..viszont mivel nincs jövöje nem akar belémesni mert nem akar magával kib*szni mert ugyis el kell majd válnunk...én arra gondolok h talán ő már lassan családot akar v nem tom mert mások szerint meg sosem fog benőni a feje lágya..

de vmilyen szinten csak szeret elvégre szeptember elejétől együtt vunk,különben váltott vna..

jah meg előadta h én szégyellem mert nem mutattam be a szüleimnek...csak azt nem értem h ha tényleg én lennék neki a tökéletes akk mit foglalkozik a korral???

de ha Őt zavarja akk nem tok ellene mit tenni..majd megbánja v nem..de Imádom Őt ettől függetlenül is...

De köztetek csak 3 év van az meg semmi szal Nektek azért van "jövötök"..:)bár én még korainak tartanám a gyereket...így is max én 4-5 év mulva mertem vna bevállalni..:S

2011. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
am Pécsi vagy??
2011. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

De mi akadálya a családalapításnak?Te nem mennél bele?:)Ugye mondtad,hogy ő már hamarosan családot szeretne.Mondjuk elhiszem,ha így már nehezen mennél bele,hogy egyszer megcsalt :(Nem könnyű dolog ez..Akkor most csak kb alkalmira jártok össze?Mert nekem sajnos egészen úgy hangzik :( Nem bírnám ki,ha a szerelmem nem jelentkezne hetekig.Belegondolni is szörnyű.

Nem,de nagyon sokat vagyok Pécsen a barátommal.Szinte többet vagyok már ott,mint itthon (Kaposváron)

2011. jún. 8. 22:39
 38/41 anonim ***** válasza:

Belemennék nem arrol van szó csak elég bizonytalan 1 ember és ő félne attól h én mondjuk 1 idő mulva lelépnék 1 fiatalabbal...nem nem járunk össze alkalmikra mert ő tudja h nem olyan vok csak még kötödünk kicsit egymáshoz és inkább csak smsbe beszélünk már...de a barátnőm közölte vele,h ez nekem nagyon rossz h mondjuk 2napig nem beszélünk és hirtelen ír vmit szal magyarul állandoan felbukkanik és így sose fogjuk lezárni és ha szeret akk hagyjon békén mert megint probálta bizonygatni h Ő akk is szeret ... hát most v megértette ezt és miattam csinálja v nem tom..

de vmilyen szinten meg ugy érzem h talán még mindig ki akarja magát élni és nem akarja lekötni magát..szal elég nagy talány ez a férfi..:D

2011. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem mennék le.Mondd meg neki hogy neked is van programod és te is mész haverokkal bulizni mert nem akarsz otthon ülni.Egy rossz szót nem szólhat.mivel ő nem hívott téged.
2011. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Hát ilyen korban mág nem igazán kéne bulizgatnia,hanem tényleg inkább családalaptisánon kellene gondolkodnia :)

Bocsi,hogy ilyen későn válaszoltam.

Eljöttem végül barátmhoz,itt vagyok most.Elment buliba,de 100%,hogy nem csak fiúk közt van a dolog,ugyanis meccs után bementem vele az épületbe,volt vacsora és egy csomó focistának ott volt a barátnője és már el voltak készülve a buliba...

De le jársz a meccseire amúgy?Ma voltál lenn?

2011. jún. 12. 00:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!