Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthon tudnál maradnál egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon tudnál maradnál egyedül, miközben a pasid bulizni megy?

Figyelt kérdés

Nem szokott a barátom bulizni,én sem,viszont most szombaton elszeretne menni,mivel bekerültek NB1-be és ezt ünnepli a csapat.Engem nem hívott,nem is fogom erőltetni.Viszont szeretné,hogy menjek le hozzá a hétvégén,de így egyedül kéne maradjak...

Mikor kérdeztem,hogy akkor le se menjek a hétvégén,azt válaszolta,hogy de,menjek,mert akkor vissza tudunk együtt jönni ide,ugyanis velem féláron utazik és itt van egy család,akihez néha lejárogat(menedzseréhez).

Csak nekem furcsa kicsit ez a szituáció?..


2011. jún. 7. 23:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Jól is teszed.:)nem vagyok Pécsi csak ott tanulok egyetemen de már szinte ott élek:D hát szerintem mindenképp arra számíts,h most tényleg nagy buli lesz mert bajnokok is lettek és asszem talán játékosokat is fognak bucsuztatni..nem tom h a te barátod,h áll az alkoholhoz de az biztos,h hullák lesznek és lesz közös vacsi is..pl az őszi szezont lezáro partyjuk ugy nézett ki,h közös vacsi vmi étterembe,ott kicsit iszogattak is én utána majdnem az egész csapat Cyranoba mulatott tovább és h szépen fogalmazzak "eláztak":D ezt a barátomtol tom mert mi amugy nem vettünk részt a buliba mert ő fáradt v és az v az utolso együtt töltött esténk és inkább velem akarta tölteni mint a többiekkel...

de olvastam h attol tartasz h hátha megcsalna vmi kis lotyóval..hát tény h sok ilyen kiscsaj szaladgál arra és ki is használják az alkalmat de téged szerintem szeret a barátod és nem tenne hülyeséget meg mivel ő külföldi(nem tom h beszéli a nyelvet,bár lehet h ismerem)ezért ők általában visszahuzodobbak mégha focisták is..szal szerintem ne aggodj..:)

2011. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Nem iszik alkoholt,de azt kinézem belőle,hogy a csapattársai rá akarják dumálni és olyankor hajlamos szót fogadni,csak h be tudjon illeszkedni,ugyanis eléggé rossz kapcsolata van a csapattal és a jelenlegi edzővel is.

Téged nem piszkál egyáltalán a tudat,hogy egy csomó kis riba*c fogja körülvenni őket?Vagy már ennyire beletörődtél?:|

Sajnos tapasztalataim szerint a külföldi focisták mind nagy playerek :D Mivel már nem egy vágott át közülük,ezért ilyen nehéz megbízni a jelenlegi páromban is,bár eddig ő bizonyul a legnormálisabbnak.

2011. jún. 8. 15:39
 23/41 anonim ***** válasza:
Hát az biztos h kinálgatni fogják piával akk de csak nem fog annyit inni bizzunk benne..szó sincs arról,h beletörödtem sőt!!!ugye általában minden kedden és szerdán leszoktak járni és v h én nem mentem és el nem tod képzrlni h miket összekombináltam,h vajon mit csinálhat a bulikba és csak reménykedtem h nem iszik sokat mert az nagyon a gyenge pontja..bár engem mindig csak az nyugtatott meg h hajnalba még ha részegen is de felhívott v küldöttt 1 smst...de tudnád h nézlek rám a lányok is ha látják h ott vok a csapattal buliba..megtudnának ölni...bár mi legtöbbször mindig taliztunk bulikba és akk főleg Ő mindenki tudtára adta h vele vok...bár vtak hullámvölgyeink mert bármikor lementem vmelyik kis társa amíg nem tudta h ki a barátom beprobálkozott és pletykáltak is rola..sőt v h megcsalt pont a téli szünetbe szal én ezért már 1 focistába sem bízok és mindig kételkedek mert bennük akármennyire is leplezik v probálják az ellenkezőjét bizonyítani,megvan bennük az ugymond "focista-ego/neveltetés"...
2011. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Megcsaaaaalt?Szerintem túlságosan is sok mindent tűrtél el neki.Szerelmes vagy?Vagy miért nézed el neki ezt a sok rosszat?

Én csak azt nem értem,hogy miért hívott el az én barátom.Meccsekre elszoktam vele járni,tehát a csapat nagy része tud rólam,de nem ismernek.

Viszont egy csapattárs miatt aggódom,aki régebben is sok hülyeségre vette rá.Pl.állandóan összepróbálta hozni vmi csajjal bulikba,holott tudta a srác,hogy van bnője.

Mondjuk én is szakítottam vele már majdnem 2x,mert flörtölős üzeneteket küldött csajoknak és mindig megígérte,h ilyen nem lesz többet,tudom,hogy most is ezt csinálja.Nem találkozik velük,csak jól esik neki hülyíteni őket,szórakozni a neten :(

Sok embert ismersz a csapatból?Külföldieket?Kitudja,lehet ismered az én párom is:)

2011. jún. 8. 15:58
 25/41 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem,hogy miért NEM* hívott el az én barátom.Elvégre mehet velük akárki,nem?
2011. jún. 8. 16:00
 26/41 anonim ***** válasza:

Igen szerelmes vok..és köztünk van 1 nagy korkülönbség amelyet ő nem tud elfogadni sajnos és felejtés gyanánt a volt csajánál kötött ki mert ő ott Pesten eldöntötte h nincs jövöje ennek csak engem elfelejtett tájékoztatni de megbeszéltük és azt állítja h nagyon szeret meg hnem v még soha ilyen szép bnője de neki 1 Nőre van szüksége...

Hát azért ne engedd szerintem semmiképp h flörtölös üziket küldözgessen mert ez azért nem éppen a legkorrektebb ez amit művel...hát tulképpen majdnem az egész csapatnak bemutatott már bár tény h a "kemény magot" őket jobban is ismerem...h hívják aki összeakarta hozni 1 csajjal v csak a monogrammát írd le...remélem h nem az én barátom volt...:S

2011. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
hát buliba mehet velük akárki de a vacsit általába "meghitt" csapat körbe szokták rendezni...elvégre a klub fizeti:D
2011. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Ismerős a szitu :(

Mármint az egyik külföldi exem egy év után közölte,hogy vissza akar menni haza Brazíliába.Menjenek az ilyenek a francba,komolyan mondom.

Hány évkülönbség van köztetek?Szerintem a 9-10 még elfogadható,bár nekem ez nem lenne probléma.Hisz csak idő kérdése és te is NŐ leszel.Sajnálom,hogy szerelmes vagy,gondolom,mennyire fájhat ez neked most :( Tehát akkor az exével van megint?Szép...

Elküldöm privibe a nevét a csávónak!:)Tuti,hogy nem a te barátodról van szó :)

2011. jún. 8. 16:14
 29/41 anonim ***** válasza:

Hát igen kicsit most rossz,de majd meglátjuk mi lesz..am 13 év van köztünk:S de elvileg nincs az exével vagyis ez decemberbe történt és januártol kezdve ujrakezdtük...azt mondta h neki nem kell az exe,csak felejteni akart és ő így tud..

De én azt mondom,h ezt amit most csinál tényleg ne engedd neki,mert az lesz a vége h Téged "megtart" kényelmi szempontbol és közben ne adj isten de a hátad mögött meg fűvel-fával összefekszik mert megnő még jobban az önbizalma ,h rajtad kívül "bárkit" megkaphatna...ugyh szerinrem ezért majd szolj neki...

hát remélem h nem az én barátom kavart mert 1 srácrol beszélt Nekem olyan oktober-november környékén aki még "szűz" és nagyon csajoztatni akarták...

2011. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
ok..hála istennek nem az én barátomrol van szó!!!:D de ez az meber akit küldtél ez a legalja,a csapatba is 1 csomoan utálják...:D
2011. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!