Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthon tudnál maradnál egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthon tudnál maradnál egyedül, miközben a pasid bulizni megy?

Figyelt kérdés

Nem szokott a barátom bulizni,én sem,viszont most szombaton elszeretne menni,mivel bekerültek NB1-be és ezt ünnepli a csapat.Engem nem hívott,nem is fogom erőltetni.Viszont szeretné,hogy menjek le hozzá a hétvégén,de így egyedül kéne maradjak...

Mikor kérdeztem,hogy akkor le se menjek a hétvégén,azt válaszolta,hogy de,menjek,mert akkor vissza tudunk együtt jönni ide,ugyanis velem féláron utazik és itt van egy család,akihez néha lejárogat(menedzseréhez).

Csak nekem furcsa kicsit ez a szituáció?..


2011. jún. 7. 23:45
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nem-nem,nincs kocsija :)
2011. jún. 8. 14:45
 12/41 A kérdező kommentje:
Te barátod is megy a bulira?-.-
2011. jún. 8. 14:48
 13/41 anonim ***** válasza:
hát most kb 2és fél hete már nem beszélünk mert összekaptunk meg minden,de van 1 olyan érzésem h nem fogja kihagyni főleg h ő csak 1 évre jött ide szal valószínű ,h már nem fogják itt tartani..:(ő sajnos elég sokat bulizik...:(
2011. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
külföldi?én barátom is....
2011. jún. 8. 15:02
 15/41 anonim ***** válasza:
nem-nem..az enyém magyar csak már "öregebb" :)
2011. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
értem..hát sajnálom :(
2011. jún. 8. 15:06
 17/41 anonim ***** válasza:
a te barátod külföldi??
2011. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
igen :) most már fél éve együtt vagyunk,de még nem vagyok olyan nagyon biztos a kapcsolatunkban..főleg most,hogy bekerültek NB1-be,sokat kell járni majd meccsekre,edzésekre,stb.. :)ami persze nem nagy baj,örülök én neki,de azért remélem én emiatt nem fogok háttérbe szorulni
2011. jún. 8. 15:09
 19/41 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk így is elég sok és sűrű edzésük volt de legalább feljutottak:)az szerintem nem baj ha még 1 nem vagy annyira biztos benne,saját tapasztalat,h a focistákkal vigyázzni kell..mi is 8honapot vtunk/vunk együtt de azért minket is megviseltek még így is a meccsek meg stb..de az jó jel ha a te barátod nem szokott annyit bulizni,mert a csapat 80százaléka mindig ott van az egyetemi bulikba..sajnos..:(
2011. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Mi már szinte együtt élünk,amióta megkapta az albérletét Pécsen,csak dolgozni járok le haza kéthetenként,de hétvégéken mindig együtt vagyunk.

Ha sokat bulizgatna,nem lennék már együtt vele,nagyon finnyás vagyok e téren :)

És te pécsi vagy?Nem tudod hogy szoktak ezek az ünneplések lezajlani?Mármint hogy nemzetközi buli lesz vagy csak összeülnek,kajálnak,italoznak,stb?

2011. jún. 8. 15:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!