Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak ezekért a dolgokért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak ezekért a dolgokért vagy ne?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy lánnyal 5hónapja meg 7napja...de ez nem olyan fontos.Elég sokszor rossz kedve van és ilyenkor leszarja a fejem vagyis én így érzem.Meg vannak ilyen hülyeségei és nagyon kezd belőle elegem lenni.Meg állandóan avval basztatbiztos megcsalom.És többször is gondolkodtam a szakitáson de nem tudnám megtenni:( nem birom ki nélküle de vele se néha:(:( mit kéne tennem?
2011. jún. 13. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
szakíts. rövid távon fájdalmas, hosszú távon jó megoldás.
2011. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az én barátom elég rosszkedvű alkat, és ahányszor rosszkedve volt, igen bunkón bánt velem. és természetesen neki is voltak idegesítő tulajdonságai. ennek ellenére mi 3 és fél évig együtt voltunk, és a veszekedések mellett azért elég szép időket éltünk meg együtt.


beszélj vele a problémákról, ezért van szája az embernek.

2011. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé éretlen vagy még a kapcsolatokhoz, ha ide jössz ránk bízni egy ilyen kérdést, mégpedig azért, mert egy kapcsolat úgy működik, ha alkalmazkodtok egymáshoz, és igen nem gondolatolvasóak az emberek még mindig, BESZÉLNI KELL.


19/f

2011. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szakitani akar,es ezert viselkedik igy,fel megmondani.Beszelj vele.
2011. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha fontos számodra annyira, hogy rávedd magad, hogy ketten megoldjátok a problémát, akkor egyszerűen nem tudsz szakítani. Ülj le vele beszélgetni. Mindenekelőtt önbizalomnövelésre van szüksége! Biztosítsd, hogy bármiben számíthat rád, viszont mondd el neki a saját sérelmeidet is, amelyekből könnyen tanulhat. Megsértődni nem ér! L/18
2011. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem próbálj meg többet lenni vele, ha nem akarja akkor közöld vele, hogy neked ez így nagyon nem boldogságos, és hogy ne keserítse meg a napjaidat ha nem muszáj.
2011. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen kaliberű vagyok, ilyenkor a barátom is úgy érzi mintha én a halál f@szára kívánnám őt,de nagyon szeretem őt és egyáltalán nem így van. ilyenkor arra lenne szükségem hogy magához öleljen vagy hogy egyáltalán vele legyek. attól egyből jó kedvem lenne
2011. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem sosem szabad feladnod az egyéniségedet egy másik emberért, neki is van szája, el tudja mondani ha problémája van, és akkor lehet úgyis csak közösen megoldani, ha mindkét fél hajlandó erre.


Az sosem megoldás, hogy az egyik kifordul önmagából csakmert jaj a másik meg csak nézi bambán és a végén minden ugyanúgy megy tovább..

2011. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 10:40



Ha meg mégse akkor bocsyka de huzzál már mi?


Volt pár iylen nőm, és a pics@ba kivánom őket még ma is.

2011. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10:40, és a barátod érzései nem érdekelnek?
2011. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!