Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza és mit csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza és mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

tegnap egész nap nagyon unatkoztam ,csak tegnap nagyon fáradt volt ezért ma kérdeztem meg töle elmennénk-e sétálni.már több mint egy éve járunk de még csak egyszer voltunk sétálni....

és én szerettem volna beszélgetni a régi emlékek stb..

erre elkezdi hogy jo de akkor szo.pjam le elötte amire én berágtam hogy még ilyenkoris mikor romantikáznék...

utána csak elindultunk és fél uton találkszunk a hawerjával és el akart vele menni szivni ....

még ilyenkor se foglalkozik velen,,,,össze is vesztünk ,külön jöttük haza is majdnem szakitottunk,sirtam nagyon

ti mit szoltok ehhez?


2009. márc. 22. 17:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen! A csávó egy drogos köcsög!

Kedves kérdező! Még nem rúgtad ki a p..csába?

2009. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
mar ertem mert kepzeli minden idiota fuves taplo, hogy o a vilag kozepe. Az ilyen nok miatt, mint te, aki haggyak, hogy igy banjanak veluk, ezert nem tisztelik a noket. Nem ot szereted, csak nem akarsz egyedul lenni, ezert vagy vele. hagy ott a p...aba, ne vesztegesd az idot.
2009. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
85%
az biztos,hogy valamilyen szintem te is hibás vagy ebben a dologban mert biztos már régotta szivja és egy liink gyerek lehet az tuti! De ha neked az ilyenek kellenek akkor hajrá:)
2009. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Húúhhh, de nagyon rühellem az ilyen féle-forma embereket! Fúj! A pasid egy bunkó faszláma! Ha már ennyire se törődik veled, hogy elmenjen veled sétálni. Amúgy kell neked egy drogos csávó?!


Hát én a helyedbe dobnám, minél hamarabb..


17/F

2009. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Nah ... Ne majdnem szakíts vele.

Hanem szakíts vele!

Kész! Az ilyen nem férfi, hanem állat!

2009. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
64%

"már több mint egy éve járunk"

"fél uton találkszunk a hawerjával és el akart vele menni szivni "

"és még engem baszott le hogy én csak magamra gondolok mert nem birtam volna ki"

"csak hát szeretem és az hogy bennem kelt büntudatot azzal hogy mindig engem tesz be hibásnak"


megérdemlitek egymást.

2009. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves kérdező! Még nem rúgtad ki a p..csába?"


Mert "szereti"... hát nem érted? ... :S :S


basszus milyen mazochista csajok vannak... én rosszul néztem valamelyik csajomra, már fintorgott, hogy most miért vagyok ilyen...


Szerintem a kérdezőt megverné a srác lehet mégjobban ragaszkodna hozzá. Biztos azért csinálta, mert szereti és így akarta nyomatékosítani


25/f

2009. márc. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
52%

18.52es vagyok újra!


Kedves kérdező..


elárulnád korodat?


a nyakamat tenném rá hogy 15,17 max 18 körül lehetsz..


tele vannak a városok az ilyen fiatal p*csákkal..akiknek csak az a lényeg hogy legyen hírneve a pasimnak,ő legyen a faszagyerek, mert akkor Én is vagyok valaki..


Nehogy szakíts vele!

5 év múlva tökéletes példa lesz..tanulópénznek.. milyen emberrel nem kell kezdeni..


ha pedig nem tanulsz..magadra vess..


csak akkor ne itt siránkozz hogy "miért ilyen szemét velem a pasim!! "


......

2009. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

kedves válaszolok!

amikor én összejöttem vele,nem volt ilyen egyáltatlán.ez ilyenre alakult ki!

mikor összejöttünk és még utána néhány honapig a tenyerén hordozott és sose volt velem szemét stb.

ez nem rég kezdödött még.

2009. márc. 23. 07:44
 30/35 anonim válasza:
Nagyon gyorsan felejtsd el!!!!!
2009. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!