Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti szánalmasnak tartaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szánalmasnak tartanátok egy ilyen fiút vagy örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Egy fiú szerelmes volt beléd,akart tőled valamit,de te meg elutasítottad,hogy barátként tekintek rád,maradjon a barátság.Ti összejöttetek egy másik fiúval.Évek múlva ,amikor nem lesz pasid,ez a fiú akit elutasítottál felkeresne,hogy még mindig téged szeretlek,amint látod,nem volt senkim,mert csak Te rád vártam,még mindig téged szeretlek.Értékelnéd azt,hogy évekig nem adta fel,küzdött értem becsülettel megérdemel egy esélyt.most is csak engem akar.Összejönnél vele?esetleg szánalmasnak tartanád?(F)
2011. jún. 16. 12:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Neked lenne egy 15éves lányod s egy 23éves férfi lepzselne körül, neked is félre állna a szád hidd el, még ha nem is szólsz érte..
2011. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem kell szó szerint érteni... -.-"

Egy normális apa nem hagyná,hogy a 15 éves lánya egy 23 évessel kavarjon.

14/L

2011. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én megijednék egy kicsit, hiába vonzódom az elmebetegekhez.
2011. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amit te leírtál azt velem nem egy ember csinálta hanem kettő is. Persze eltérő időben. Őszintén szólva engem irritál, nálam a nem az nemet jelent most és 10 év múlva is. Azt aki meg nem tud rajtam túl lépni inkább gyenge személyiségnek tartom. Persze mondom ezt én is nem egy reménytelen szerelem után, de ha nekem nemet mondtak nem erőlködtem többet. Szóval szerintem szánalmas, hogy azért nem élt évekig az illető mert engem várt. Persze ez az én véleményem, és fenntartom, hogy mindenki más...


21/L

2011. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha azért nem járt veled régen,mert nem tetszettél neki akkor lehet h most sem fogsz neki kelleni. Vagy ha azért,mert úgy gondolta,hogy túl sok az a 8 év akkor azt most is így gondolhatja. Próbálld meg hátha sikerül.
2011. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen szituációm és nagyon kellemetlen, nekem is a nem az nem , még ha el is telik pár év, de ha megváltoztak az érzései , akkor miért ne ,de szerintem semmi jó nem lesz ebből :S
2011. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló, Szerintem sokszor mondunk mást mint, amit gondolunk.
2011. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Küzdöttél, vagy hősiesen várakoztál és álmodoztál?
2011. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja igen,hozzá tenném,hogy ha akarna téged akkor már régen felkeresett volna.Inkább ne fáraszd magad.
2011. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ha akkor nem tetszett, akkor nagy valószínűséggel most sem fog. és ha nekem eljátssza a hattyú halálát, se hatódok meg, szánalomból nem fogok járni senkivel(még1x).
2011. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!