Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondott ilyeneket, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott ilyeneket, mit tegyek, hogy ne gondoljon másokra? Szakítanál, ha ilyet mondana a párod?

Figyelt kérdés

A párom tegnapelőtt azt mondta,hogy másra gondolt,hogy mással milyen lenne járni,hogy más hogyan bánna vele.Ez nekem rosszul esett nagyon.Ma meg azt mondta,hogy tegnap is gondolt másra,egy exére és egy sztárra.Nagyon fájt a szívem,nem tudtam mit csinálni..:( :/ de nem hagytam el.A kérdés egyértelmű,ott van fent.

Másrészt szeretném még megkérdezni..hogy akkor csak hazugság szerintetek,hogy szeret?


2011. jún. 21. 20:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Van sok dolog még,amiket bevallott.Megmondom őszintén megszakad a szívem a fájdalomtól:(
2011. jún. 21. 20:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit nem érhet az a fiú, hogy a szíved megszakadjon a fájdalomtól.
2011. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Dehogynem.:/ nekem ér..:( csak nem tudom,mit tegyek..:/
2011. jún. 21. 20:41
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
Ne tegyél semmit, menj vissza barbizni, mert nem való még neked párkapcsolat.
2011. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Barbizni?

pff!

2011. jún. 21. 21:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Igazad van, inkább tanulj és okosodj sokat, az még hasznodra is válhat a közeljövőben.
2011. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, még nagyon fiatal lehet a párod, ezért tett ilyen buta megjegyzést.

De attól, hogy eszébe jut néha, milyen lenne az élete mással, még nem azt jelenti, hogy ezt is akarná.

Csak elég hülyén fogalmazott. Ilyet nem mondunk a párunknak így, ahogy ő tette, mert tényleg úgy fogja érteni, hogy mással szeretnénk lenni.

2011. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!