Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok egy normális lányt sem, pedig erre vágyom már lassan 10 éve? Más minden összejön, ez miért nem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, egy híres egyetemen végeztem, normális állásom van, nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, jó a humorom, kedves vagyok, és végtelenül odaadó... soha nem léptem félre... voltak már hosszú kapcsolataim (1-3 év) de csak csalódtam... és egyszerűen nem tudok egyedül lenni, utálok egyedül lenni, de hiába próbálkozom akárhol (baráti társaság, munkahely, internet) semmi nem jön össze... az első-második randin jól elvagyok, de ennyi... MI KELL MÉG???
2011. jún. 21. 23:13
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet pár embert ráébresztenénk arra, hogy nem kell egy lenni a sokból. Túl naiv vagyok...
2011. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Privát üzit is várok :)


normalispasi@yahoo.com

2011. jún. 22. 00:45
 43/52 A kérdező kommentje:

Igyekszem terjeszteni az igét... és tényleg nem kell a nyáj után menni, mindenki legyen egyedi és utánozhatatlan...


nem gondoltam volna, hogy ennyi válasz érkezik, én lefekszem, még remélem jönnek majd kommentek :)

2011. jún. 22. 00:47
 44/52 anonim ***** válasza:

Azok az emberek, akik amúgy sikeresek az életben (jó állásuk van, stb..), azért érik el azt amit, mert roppant célirányosan gondolkodnak, nem hagyják befolyásolni magukat az érzelmeik által. Konkrét példával, ha egy ilyen valakit kidob élete nője kedden este 10-kor, csütörtökön reggel le tud vizsgázni, mert képes arra, hogy úgy összeszedje a gondolatait, hogy kizárja a gondokat. A sikeres emberek nőket is tudnak szerezni, mint minden mást, egyben viszont nagyon gyengék: nem tudják a csajokat megtartani. A gazdag palik női jobb eséllyel kúrnak félre, mint egy szerényebb körülményben élőé. Nem tudom miért van ez, talán az élet kompenzál...:)


Én a szavaidból azt érzem ki, hogy te biztos vagy magadban, miszerint mindent megadtál a nő(k)nek, pedig feltehetően korántsincs így. A fenti sok minden fontos, de nem elég. A nő akkor nem csal meg, ha 1. fél tőled (vered, kitartottad, erőszakos vagy stb.), 2. vagy tudsz teremteni egy őszinte bizalmi légkört vele, sokszor vagytok úgy ketten együtt, hogy jól, tényleg jól érzitek magatokat együtt. Tapasztalatom szerint a "sikeremberek" erre nem képesek, mert a nőkkel is úgy beszélnek a magánéletben, mint az üzleti partnerekkel a cégnél, tanult kommunikációs trükköket bevetve. A csajoknak pedig radarjuk van a hamissághoz, igaz, beletelik egy idő, amíg észreveszik...

2011. jún. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
01:56 gondolom akkor mikor mar azon gondolkodnak , hogy valyon miert nem a Hufnagel Pistit valasztottak :P
2011. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

01:56 nak

- engem nagyon sokat befolyasolnak erzelmeim talan ezert is vagyok neha annyiira magam alatt es depreszios es itt vagyok 3 ev uan siralmas egyetemi atlaggal ....most minha javultam volna de a masod evet nagyon elszurtam.... ( es most is csak koncentracio segito gyogyszerrel sikerul jobbat elerni)

- ajanlom mindenkinek aki hasonlo helyzetbe van hogy lepjen mielobb mert ez nem mulik elmagatol ....csak az a szar mikor az ember valtozni akar akor eri a legtobb dolog mi visszarantja a melybe

( pl setalni hivok egy lany kit mar regen ismerek az meg nem akarja hogy fogjam a kezet mert ne hogy arra gondoljanak az emberek hogy egyut vagyunk , egyebkent nagyon sokat szoktam beszelni vele neten ....( szinte mindent megbeszelunk... csak szinte mert o meg nem bizik anyira meg bennem hogy barmit elmondjon)) ... az igazat megvalva meg soha nem setaltam ugy egy lannyal sem hogy legalabb a kezet foghatnam .... igy nehez valtozni ha 23 evesen meg ennyit sem sikerult elerni

2011. jún. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Én még azt is észre vettem, így az egyetemi átlaggal kapcsolatban, hogy azok a lányok, akik csak a saját tudásukra támaszkodva akarják a vizsgákat teljesíteni, mert a lelkiismeretük nem engedi, hogy csaljanak, ők kevesebbre viszik az életben. Pedig az idejük nagy részét a tanulásnak szentelik, hogy jó szakember legyen belőlük.


Akik viszont csak a szóbelikre tanulnak, a többit kipuskázzák és lelesik másokról, lazán van idejük párkapcsolat kialakítására, sőt még az átlaguk is jobb lesz.

És itt gondolkodik el az ember, hogy mi éri meg jobban? Becsületben végig gürizni a 4 évet magányosan, de tudom, hogy amit elértem, azt tényleg magamtól csináltam, vagy mindenféle csalást kihasználni úgy, hogy közben van barátuk és boldogok a 4 év alatt, mert van egy biztos támpontjuk.


És ki viszi többre az életben? Az utóbbi...

2011. jún. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Igen, roppant céltudatos vagyok, az egyetem alatt sem volt semmi gondom, a szakításaim közepén simán államvizsgáztam anno... de attól még a magánéletben nem vagyok egy üzletemberes tapló... nem viszem haza a munkahelyi gondokat sem, annak vége amint kilépek az irodából...


én azt mondom, hogy a nő lehet a legcsodálatosabb dolog a férfi életében, akinek mindent meg kell adni, hogy boldog legyen, de én erre csak akkor vagyok képes ha ezt visszafelé is érzem...

2011. jún. 22. 08:52
 49/52 anonim ***** válasza:

(01.56)

Egy szóval sem akartam mondani, hogy tapló vagy, egyrészt mert nem ismerlek, másrészt nem is árulkodott arról az írásmódod. És amikor általánosságban beszéltem, akkor se gondoltam, hogy a céltudatos emberek feltétlenül bunkók lennének.

Inkább valami olyanra gondolok, tökéletes ember nincs, ha ez van meg, akkor a másik nincs. Azért tud valaki céltudatos lenni, mert tudja, vannak fontosabb dolgok az érzelmi hullámzásainál. Csakhogy a nők elunják magukat azok mellett, akik mindig szikár tényekben gondolkodnak, és vezérelvük a racionalitás.


Aki nem tartanak elég céltudatosnak, vagy lustának tűnik, stb, az valójában se nem lusta, se nem vágyak nélküli, és neki is vannak céljai, csak ezek elérése során annyi kétsége támad, annyi felől nézi a dolgokat, hogy elveszik a gondolatok, érzések összefüggésében, és nem jut el oda, ahová vágyakozik. Viszont, (feltételezve azért mégis egy alap kommunikációs készséget, önbizalmat, fellépést), az ilyen embereket roppant izgalmasnak találják a nők.


Az egyik típus a biztonságot adja, de mosolytalan élettel, a másik izgalmas, de mellette baromira nincs biztonság (sarkított a példa természetesen). Szóval nincs tuti tipp. A két ember között azért van egy különbség: az utóbbi tudja, mi a hiányossága, az előbbi általában nem (ilyenkor szokták mondani, hogy "mindent megadtam a nőmnek, mégis megcsalt" - nem, nem adtak meg mindent neki, mert a szenvedély, és annak ébren tartása nélkül ránk un a nő).


Viszont fejlődni mindenben lehet. Neked valószínű abban, hogy lángra lobbantsd a nőt, aki melletted van, biztos, hogy ezt is meg lehet tanulni. (Én pont az ellenkezője vagyok - nőm van, de vért izzadok a civil életben 0 pénzekért de ez már más téma)

2011. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Hiányosságai persze mindenkinek vannak, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy meg tudom adni egy nőnek amire vágyik
2011. jún. 22. 19:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!