Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok egy normális lányt sem, pedig erre vágyom már lassan 10 éve? Más minden összejön, ez miért nem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, egy híres egyetemen végeztem, normális állásom van, nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, jó a humorom, kedves vagyok, és végtelenül odaadó... soha nem léptem félre... voltak már hosszú kapcsolataim (1-3 év) de csak csalódtam... és egyszerűen nem tudok egyedül lenni, utálok egyedül lenni, de hiába próbálkozom akárhol (baráti társaság, munkahely, internet) semmi nem jön össze... az első-második randin jól elvagyok, de ennyi... MI KELL MÉG???
2011. jún. 21. 23:13
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

A plázacicák azért olyanok amilyenek, mert szerintük a "jó pasiknak" csak az ilyen lányok jönnek be. A férfiaknál ugyanez visszafele, ördögi kör. A normális lányoknak szerintem kisebbségi komplexusa lenne melletted, hisz, ahogy most leírtad magad nem sok hibád van. Jó, tudom senki sem tökéletes, de a kisebb hibáidat nem fogják észrevenni pár randi után.Arra gondolnának, hogy úgyse lennének elég jók neked, akkor minek tegyék ki magukat a szakítás "szépségeinek".Vagy esetleg arra, hogy csak szórakoznál velük.Vagy valami másra, egészen idióta kifogásokat tudunk találni...

Azt viszont neked kell tudnod, hogy ha van egy lány, aki tetszik neked és elmentek randizni, miért érzed azt, hogy nem elég, "nem tudnád mellette leélni az életedet". De nem is értem, hogy miért gondolkozol ilyen hosszú távon, hiszen egy kapcsolatban sokat változhat az ember, lehet összejönne. Viszont ha meg sem próbálod....

(ha a sok hülyeség miatt, amit összehordtam köszönőlevelet akarsz írni, akkor a szomszédomnak címezd, ő tehet az alváshiányomról)

2011. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Nem a legideálisabb... én is egyedül fogom tölteni a nyarat :(((
2011. jún. 22. 00:09
 33/52 A kérdező kommentje:

Persze, hogy vannak hibáim, ezeket bárkinek el is mondom... de azt szoktam mondani, hogy engem néha nehéz elviselni, de megéri :))) külsőre sem vagyok tökéletes, inkább átlagos... persze kinek mi...


én pedig mindig is hosszú távra tervezek, mert változik az ember ez igaz, de olyannal akiért nem érzem, hogy bármit megtennék, annak nincs értelme

2011. jún. 22. 00:16
 34/52 A kérdező kommentje:
Igyekszem nyilvánosságot nyerni az ügynek :)
2011. jún. 22. 00:24
 35/52 anonim ***** válasza:

Te igazából szerencsés vagy,mert neked van lehetőséged arra, hogy randizz és te dönthesd el, hogy mit szeretnél. Az már más tészta, hogy a számodra tökéleteset még nem találtad meg.Mit mondjon az, akit már azért semmibe vesznek mert normális?Komolyan nem vagyok se csúnya, se hülye, se bunkó, se ribanc a pasiknak mégis mások kellenek, mert értük nem kell megküzdeni.Mit küzdeni? mozdulni se nagyon....

Szóval nem vagy egyedül és te még jobban jártál.

2011. jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Én pont az ilyen nem kell érte semmi tenni lányokat kerülöm el nagy ívben :)


persze hónapokig sem fog senki udvarolni :)


valahol a kettő között :)))

2011. jún. 22. 00:30
 37/52 A kérdező kommentje:
De nem jártam jobban, mert minden randi után teljesen le vagyok taglózva és nem az aktuális illető miatt, hanem azért mert már megint nem jött össze és ez van már régóta
2011. jún. 22. 00:31
 38/52 anonim ***** válasza:
amúgy ez csak nálunk (M.o-on) van így? Mármint, hogy normális emberekbe annyiszor botlunk mint a mikulásba?
2011. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
de Te legalább újra próbálkozhatsz...
2011. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, de pártot alapítani nekünk szerintem nem éri meg :)
2011. jún. 22. 00:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!