Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok egy normális lányt sem, pedig erre vágyom már lassan 10 éve? Más minden összejön, ez miért nem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, egy híres egyetemen végeztem, normális állásom van, nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, jó a humorom, kedves vagyok, és végtelenül odaadó... soha nem léptem félre... voltak már hosszú kapcsolataim (1-3 év) de csak csalódtam... és egyszerűen nem tudok egyedül lenni, utálok egyedül lenni, de hiába próbálkozom akárhol (baráti társaság, munkahely, internet) semmi nem jön össze... az első-második randin jól elvagyok, de ennyi... MI KELL MÉG???
2011. jún. 21. 23:13
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
és inkább dolgoznék minimálbérért, legyen csak egy kezem vagy egy lábam, üljek tolokocsiban, nem érdekel, csak legyen mellettem mindig valaki
2011. jún. 22. 22:07
 52/52 anonim ***** válasza:

normalispasi@yahoo.com

.

.

.

A kérdező kommentje:

Hiányosságai persze mindenkinek vannak, de 100%-ig biztos vagyok benne, hogy meg tudom adni egy nőnek amire vágyik


Dehogy tudod! Nincs benned se dominancia, se tűz. Nem tudsz irányítani, nem azt csinálod egy nővel, amit te akarsz. Nem vagy érdekes, nem jelentesz kihívást, nem biztosítasz izgalmakat.



"de szerintem is a média butítja el a népet... soha nem járnék plázacicákkal, vagy ilyen agyatlan kifestett ribikkel... akik több f@szt fogtak mint kilincset..."

Gratulálok öreg. Általánosítsd is a lányokat, aztán szóld csak le őket.

2011. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!