Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem találok egy normális lányt sem, pedig erre vágyom már lassan 10 éve? Más minden összejön, ez miért nem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, egy híres egyetemen végeztem, normális állásom van, nem iszom, nem dohányzom, nem drogozom, jó a humorom, kedves vagyok, és végtelenül odaadó... soha nem léptem félre... voltak már hosszú kapcsolataim (1-3 év) de csak csalódtam... és egyszerűen nem tudok egyedül lenni, utálok egyedül lenni, de hiába próbálkozom akárhol (baráti társaság, munkahely, internet) semmi nem jön össze... az első-második randin jól elvagyok, de ennyi... MI KELL MÉG???
2011. jún. 21. 23:13
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés:) Biztos jófej lehetsz pedig,nekem felkeltetetd az érdeklődésem,de én túl fiatal avgyok hozzád,azért sok sikert!:)
2011. jún. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Miért? Mennyi vagy? :)
2011. jún. 21. 23:27
 13/52 anonim ***** válasza:

23:21 nek szerintem ez altalaban nagyon gonosz beszolas hogy nem jo vagy nem hozzavalo tipusnal porbalkozik valaki en probalkoztam mar olynnal is akit a tobseg nem is tartana szepnek de lehet akarmilyen marha vagy okos szep vagy csunnya egyiknek sem jovokbe ....magamat olyan atlagosnak altalaban vissza uzodott vagyok .... de azert mar nem hiszem hogy magamban kene kereseem a hibat ha ennyi io utan nem sikerult meg semmi ( nem ertem masok miert jarnak kezen fogva mar az leso randin es ha en probalok olyasmit akkor inkabb ne a valasz h nehogy felre ertsek mer nem vagyunk egyut ...meg elore kijenlentik alatalaban a barati kapcsolatot) SZERINTEM A LANYOK IS HIBASOK EBBEN , ES MEG JOBBAN A TV MERT NAGYON SOK HUJE EZEN ERTEKRENDEK ALAPJAN ALAKITJA ELETET ESETLEG VALASZ PART MEG HASONLOK ES SOK HUJE pi***Cs**A a TV MINTAJARA KERESI IDEALJAT

( bocsi az ekezet hinayart es egyebb heleyes irasi hibakert a lenyeget nezetek most amit mondtam ) :)

2011. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Hát igen, úgy látszik, a kopasz, kigyúrt, szolibarna állatok kellenek manapság, akik 2 mondatot nem tudnak egymás után elmondani :(
2011. jún. 21. 23:31
 15/52 A kérdező kommentje:

Nem tudom kinek milyen lány jön be, aki nekem tetszik annál próbálkozom...


egyáltalán nem vagyok visszahúzódó meg tutyimutyi sem, nagyon határozott és karakán vagyok, sokszor túlságosan is...


de szerintem is a média butítja el a népet... soha nem járnék plázacicákkal, vagy ilyen agyatlan kifestett ribikkel... akik több f@szt fogtak mint kilincset...

2011. jún. 21. 23:35
 16/52 anonim ***** válasza:

23:30 vagyok U.I romaniabol vagyok egy roman nyelvu egyetemen tanulok es nem sokat olvasok vagy irok vagyarul :P mostanaban es egesznap tanultam ma es elnezest kerek a gepelesi hibakert is .... egyebkent azt vettem meg eszre kornyezetemben , hogy akar hanyszor is csalodjanak ezek a kis hulye lanyok .... akkor is olyant valasztanak akik ledumalja roluk a ruhat asztan dobja oket mert megy a kovetkezohoz es sirankoznak majd ugyan abba a hibaba esnek

es ha jon egy normalis komoly kapcsolat parti srac az akkor mar kezdetbol unalmas .... vagy elutasitjak egy csep idot sem adnak hogy megismerjek...

2011. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
komolyan, engem úgy neveltek, hogy azért kell tanulni, meg dolgozni, hogy a családodat el tudd tartani... de nincs olyan lány az ismeretségi körömben sem, akire azt mondanám, hogy mellette meg tudnék öregedni...
2011. jún. 21. 23:38
 18/52 A kérdező kommentje:
hát igen, ez ismerős, én nem csináltam ilyet soha és nem is fogok, mert pasi létemre nekem a szex csak érzelmekkel megy...
2011. jún. 21. 23:40
 19/52 anonim ***** válasza:

"23:21 nek szerintem ez altalaban nagyon gonosz beszolas hogy nem jo vagy nem hozzavalo tipusnal porbalkozik ..."


NEM beszólás volt!Nem kijelentettem, hogy rossz típusnál próbálkozik. A mondatom végén kérdőjel volt. Tehát nem akartam megsérteni senkit, csupán feltételeztem, erre utalt a kérdőjel is. Azért vagyunk itt, hogy megpróbáljunk segíteni Neki.

2011. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Nem éreztem beszólásnak és jól bírom a kritikát, szerintem a viták viszik előre a világot, szóval hajrá, engem nehéz megsérteni :) meg amúgy sem vagyok haragtartó...
2011. jún. 21. 23:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!