Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Saját szememmel láttam, hogy megcsalt, ráadásul az egyik legjobb barátnőmmel. De ha elhagyom, egyedül maradok. Mit csinálhatnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. A barátom 22 és 3 éve vagyunk együtt. Már most,lehet rosszul jön ki, de azt kell mondanom hogy sajnos, jön a baba is. Ő azt akarta már az elején hogy ne tartsuk meg, csak én túl erőszakos voltam, iszonyat sokat veszekedtünk miatta, végül megtartottuk. Most már értem, miért nem akarta. Két hete elment 3 haverjával a Balatonra. Én egy napra lementem a barátnőmmel, ugyanoda. Persze a barátom nem is tudott róla, a negyedik napjukon mentem le kb, és még csak nem is keresett addig. A strand legvégébe mentünk.Pont ráláttunk tökéletesen a "mólóra".Haverjait láttam, csak őt nem. Eltelt 2 óra még mindig sehol semmi. Erre láttam, hogy közeledik, kézen fogva és nyalogatva az egyik barátnőmet. Azt hittem rosszul látok.Nem sok kellett, hogy odamenjek és valami olyat tegyek amit én is megbánok, de a barátnőm mondta hogy ne legyek hülye ne buktassam le magam, Miután hazaért, úgy tett mintha nem is lett volna semmi. Azt mondta azért nem keresett mert nagyon jól elvolt a haverjaival.Stb. Próbáltam a tudtára hozni, hogy tudok mindent, de ezek szerint olyan okos, hogy le sem esik neki. Már nem kerestem pár napja, fent van folyamatosan msn-en, és annyi nincs benne, hogy rámírjon, holott már vagy 4 napja nem kerestem meg semmi. Nem akarok vele szakítani, mert szeretem, és akkor még egyedül is maradnék a babával. Mit csináljak ebben a helyzetben?
2011. jún. 22. 13:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hány éves a mamád amúgy?


de mondjuk ha este te kelsz fel a kicsihez és ő csak napközben vigyáz rá, amíg te dolgozol akkor azért kibírható :s tényleg jobb lenne egy másik megoldás, de ha nincs más...

2011. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

71. éves.

Albérleten gondoloztunk még a barátnőmmel, azt is kicsit régebben, de az így meg már sok lenne.

2011. jún. 22. 14:29
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

hát 71 évesen még tud vigyázni rá napközben szerintem bírni fogja :) 2-3 évesen meg már nincs sok gond vele..


én azért drukkolok, hogy rendbe jöjjenek a dolgaid :)

2011. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
És ha bebizonyítod, hogy a srácé a gyerek, akkor róla is le tudsz szedni egy jó kis stexet(pénz) :). Ne hagyd, hogy ennyivel megússza..Gondolkodott volna hamarabb..
2011. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Akármilyen jóképű ilyen pasit hogy lehet szeretni? Lehet hogy nem csalt meg korábban, csak megijedt a terhességedtől, és mivel nem akar apa lenni, sem fizetni, inkább lemond rólad és keres egy másik csajt, de csak dugásra. Azt a csajt is becsapja, biztos nem tud róla h jár veled. Ha tud róla, és nem féltékeny, akkor a csaj sem szereti a srácot, sőt nem tudom hogy nevezheted ezután a barátnődnek, inkább csak ismerős, ha meg csal, akkor lehet régebb óta csal vele, de lehet nem csak vele csalt meg, sőt lehet h egyszerre tübb nővel is kavar, szal a barátnőjét is megcsalja valakivel, sztem egyik nő sem jelent neki semmit, ha szerelmes valaki, akkor akármennyire is be van rezelve, veled maradna, vállalná a babát, vagy mondaná h menj abortuszra de fizetné és lelkileg támogatna. Kár h nem derült ki korábban hmilyen szemát.
2011. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Hagyd ott. Ne alázd meg magad. Meg amúgy is, ilyen apát akarsz a gyerekednek? Milyen példát fog neki mégis mutatni? Legyél erős, fogsz te találni nála sokkal jobb férfit, aki meg is érdemel téged. :) Lehet, hogy eleinte nehéz lesz, de hidd el sokkal jobban fogod magad érezni egy idő után. Szerintem a megcsalásra nincs bocsánat. Sok sikert :)
2013. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Eltelt kettö év! Mi lett ott hagytad? Mi lett a babával ? Reméljük sinen vagy és jobb sorsa jutott neked mint ez a gerinctelen féreg aki gyerekes csinál de egyénisége és gerincének nincs ! Olyan mint a csiga csuszik másik egyik lánytól a másikat és gerinctelen és a nyálában fürdik és azzal csuszik ágyrol ágyra az ondójával sikamlik gerinctelenül
2015. nov. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem sajnálom. Rátukmáltál egy koloncot 18 évre, visszaadta, mit vártál?
2016. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nèzz szembe a tènyekkel...ő nem szeret. Szerinted milyen jövőtök lesz így? Nem maradsz egyedül...fiatal vagy ès sok fèrfit nem zavar hogy van gyermeked.
2018. szept. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mi lett végül?
2022. máj. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!