Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Tanácsokat kérnék. Nyitott kapcsolat a szitu, és beindult a túlzott ragaszkodás. Mit csináljak? (21/F)

Figyelt kérdés
Van egy barát (lány),akivel középsuliba együtt jártunk,és másfél év után megkerestem. Egyikünk sincs most kapcsolatban,és megdumáltuk,hogy összejárunk múlatni az időt. (Mozizás,közös kirándulások,szex,és társai.) Ledumáltuk,hogy de semmi komoly. Egy hónapot jártunk,de nem voltunk szerelmesek,és szakított. De ugyanúgy megy minden tovább,mintha járnánk,csók,smár,ölelkezés az utcán,minden van. Úgy vettem észre,hogy ő is ragaszkodik hozzám,mondta is,és én is hiányzok neki. De tegnap csinált a Face-en egy albumot,'Akiket szeretek' címmel,és fáj,hogy nem vagyok benne. Szeretném,ha engem betenne oda,és tudná az egész telibekúrt világ,hogy mi igenis csípjük egymást...nagyon.. Szerintetek hogy hozzam ezt finoman a tudtára? Nagyon fontos lenne,ha jönne pár komoly válasz. Megköszönném.
2011. jún. 23. 05:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen,kockáztatni kéne,de elveszíteni azért nem akarom.
2011. jún. 24. 20:01
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor az lenne a legjobb, ha nyíltan odaállnál és megmondanád neki, hogy változtak az érzéseid és többet szeretnél.
2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is azzal értek egyet, hogy legyél igazi férfi. Ne hívogasd, ne legyél olyan mint egy pincsikutya. Lássa, hogy te egy oylan férfi vagy akinek van választása. Ne ugorj első szóra, húzd előtte te is a mézesmadzagot, néha viselkedj vele kicsit hidegen de aztán édesgesd vissza. Ha játszogatsz az érzelmeivel összezavarodik, de ez neked csak jó.
2011. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól sztem ne félj h elveszítheted a közömbösségeddel... ha így van,akkor a csaj nem érez irántad úgyse semmit.egy darabig most ne keresd.se telefon,se közösségi oldalak,se személyesen,se semmilyen más módon.tegyél úgy, mintha leszarnád...én a helyedbe ezt megfogadnám és mikor ő keres is mond azt h ne haragudj de nem érek rá.és ha megkérdezi mi bajod,mondd el neki őszintén.mond meg h te nem akarsz hazugságban lenni,ugyanis meg egyeztetek, h semmi komoly nem lesz köztetek,viszont te bele estél és nem akarod őt elveszíteni, ezért inkább ne keresed.majd juttass el hozzá mondjuk egy rózsacsokrot ( nem kell h 30szál rózsa legyen belle...elég egy tök szolíd csokor is..)de ne te vidd el neki.hagyj benne egy borítékot 6szóval."Nagyon Szeretlek!Leszel csak az enyém?" ha erre nem reagál úgy h a nyakadba ugrik annak a csajnak nincsennek érzései.Sztem ez elég aranyos,hatásos és romantikus is lenne...(de csak egy tipp volt) én tuti megőrülnék egy ilyen pasiért. :) 18/L
2012. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!