Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás az ha szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás az ha szeretném hogy a párom legalább naponta egyszer jelentkezzen? (nem élünk együtt)

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is alapfeltétel... aki pár éve azt írta 34 éves fejjel, hogy ez nem elvárás, gondolom azóta sincs túl normális kapcsolata!?

Utoljára tinikoromban volt ilyen eset, de komolyan. Mi együtt élünk, de akkor is felhívjuk egymást, hogy telik a másik napja. Nem zaklatjuk, ellenőrizgetjük egymást, de nekem és biztos vagyok benne, hogy neki is kifejezetten rosszul esne, ha egy napig nem beszélnénk. Én ezt el sem tudom képzelni!


5 éve vagyunk együtt, én 24 ő 34.

2014. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem a napi jó reggel+jó éjt nagyon jól esett, sosem untam meg és a semmirol is jól elbeszélgettünk, de egy vicces kép is akár elegendo, nem muszáj jelentéktelen beszélgetéseket folytatni, de nekem az már nagyon fura/udvariatlan/kétséges, ha valaki 2-3 napig arra sem veszi a fáradtságot, hogy legalább jó reggelt vagy jó éjt kívánjon. (25/L)
2016. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!