Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem enged el a barátnőimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged el a barátnőimmel bulizni! 20/L Mit tegyek? Ez végett szakitsak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 18:23
1 2
 11/18 napietus ***** válasza:
89%
21:36, ha én meg akarom d*gatni magam bárki mással a férjemen kívül, ahhoz nem kell bulizni menni, fényes nappal a munkahelyemen vagy itt az utcában is meg tudnám oldani. ha meg nem akarom, nem fogom, buliban sem és máshol sem. a szemük azért van, hogy nézzenek, a nyáluk meg azért, hogy folyassák, megkapni úgysem fog egyik sem :D szerintem meg az nem természetes, ha valaki folyton a másik nyakán liheg. de mindegy, különbözőek vagyunk.
2011. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne pasizás nélkül bulizni? Ha bombázzák, akár ki se lépjen a házból még dolgozni se, mert az utcán is vannak nyálcsorgatók.
2011. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

18:29-es vagyok:

Én egyetértek a 21:36-ossal és egyetértek a két utolsó hozzászólóval is.

Ha bulizni megyünk egyedül, az majdnem olyan, hogy kitesszük a lábunkat a házból mert igen, ígyis-úgyis csorgatják a nyálukat a pasik és ígyis-úgyis bármikor megd.ghat valaki, ha akarjuk.

DE! Egy buliban azért nagyobb a kísértés és esély egy megcsalásra, mint simán az utcán, pl. a piálás miatt, már aki teszi. Buliban gyakoribb az, hogy iszunk, mint csak simán az utcán ha lemegyünk egy boltba. Azért mégsem ugyanaz a kettő!

Én azt mondom, hogy senki ne akadályozza a párját abban, hogy kimozduljon akár egy buliba, viszont akkor menjenek együtt!! Alkalmazkodni kell a másikhoz. Szerintem se fer úgy, hogy most a nő elmegy, a párja meg otthon marad, itt a pasinak kellene kicsit alkalmazkodni, engednie és mennie vele, de ne vonja meg tőle ezt semmiképp, ha ő most épp arra vágyik hogy kikapcsolódjon egy kicsit!

Én így látom.


27/N

2011. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
21:36-os vagyok: ahogy az utolsó hozzászóló is mondta, a bulizást az emberek 90%-ra csajozásra-pasizásra használja (többek között), ezt mindenki tudja mélyen... A másik oldala a dolognak, hogy ha a nőnek erre igénye van, hogy néha ilyen helyeken tomboljon-táncoljon, akkor bizony időnként el kell vinni, tehát ez már a férfi feladata (sőt, én azt mondom, hogy kötelessége, mert hát baj is érheti szíve választottját, szóval én tuti elkísérném a barátnőmet, már csak azért is, nehogy elkapja valami részeg kretén). Tehát ahogy mondtam, kompromisszum, ami viszont mindkét fél részéről áldozattal jár: részedről, hogy kevesebbet jársz bulizni, részéről meg, ha mész, elmegy veled. Ennyi. Ha ennyit nem tud egyik fél se megtenni, akkor az jó jele annak, hogy a kapcsolat már nem legitim, mert fontosabbá vált az "ÉN" (vagy a "TE"), mint a "MI", nem tudom érthető-e... :) 27F voltam
2011. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 napietus ***** válasza:
71%
szerintem a legtöbb embernek van igénye arra, hogy néha a házastársa/pasija/nője NÉLKÜL kapcsolódjon ki. nem tudom, ki hogy van vele, de aki csak azért nem csalja meg a párját egy buliban, mert az ott van és látja, az már régen rossz...
2011. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%

08:38-as vagyok:

14:35-ösnek:

Igen, mindenkinek szüksége van arra is, hogy néha a párja nélkül kapcsolódjon ki, de ne buliban legyen ez, amikor nincs mellettünk, mert ott azért tényleg sok a piás ember és kiszámíthatatlanok és a nő hiába hűséges, attól még bárki elkaphatja tényleg az akarata ellenére! Ha párunk nélkül szeretnénk kikapcsolódni, akkor pl. menjünk el vásárolgatni ruha boltokba vagy egy moziba a barátnőnkkel.


27/N

2011. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 napietus ***** válasza:

vásárolni utálok. mozi nem köt le. figyelj, ha valaki erőszakoskodik, az más, akkor szólni kell a biztonsági őrnek, azért van. illetve tanuld meg megvédeni magad. meg is halnék, ha engem a férjem mindenhova kísérgetne. meg akkor is, ha nekem kéne őt kísérgetnem pl. vadászat utáni reggelig tartó ivászatba, és 50-szer meghallgatni férjem és barátai előadásában, hogy "mikor a Nap földugja a pofáját/kihajtom én gazduramnak a nyáját stb..."


társadalmi esemény természetesen más, ott mindenképpen együtt illik megjelenni. és ők még nem is házasok, csak együtt járnak, lehet jövő ilyenkor már nem is köszönnek egymásnak. miért kéne úgy élniük, mint a sziámi ikreknek?

2011. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tseppkoe ***** válasza:

Ez a kedvencem:

Buli helyett vásárlással kösse le magát...(#16.10:48)

KÍIÍRÁLY...

Ebéd helyett fűrészpor...

2011-2021.

2021. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!