Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz egy normális, kedves, megértő, mosolygós, értelmes, szép, vonzó fiatal lányt találni a mai világban? 21F

Figyelt kérdés
Nem jó így egyedül. :(
2011. jún. 27. 21:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert itt oldalt, a reklámban is kiteszi a nő a mellét, és írják, hogy gyere csak mellnagyobbításra. Mert ha jó a melled, kellesz a pasiknak. Van, aki CSAK erre gyúr. Nem az inteligenciára, a kedvességre, és ezekre, csak a külsőre, a 'tökéletességre'. És mivel a normális, értelmes lányok ezeknek nem dőlnek be, ki lettek taszítva, és lenézik őket. Szóval bujdosnak. (De hol vannak a normális pasik, akiknek az ilyen lányok kellenek???)
2011. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

szar az egész úgy ahogy van


egy sorstárs

2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
21:15 - és te jelentettél fel valakit, valaha?
2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Nem nem vagyok Hajdú-Bihari bocs, attól jó messze élek.
2011. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Nekem kellenek az ilyen "bujdosó" lányok, épp ezért ilyen nehéz megtalálni őket és ezért vagyok ilyen egyedül barátnő nélkül. :(


Még mindig 21f vagyok.

2011. jún. 27. 21:26
 16/39 anonim ***** válasza:
és nem nem jelentettem fel senkit soha, eddig nem volt bajommal senkivel sem, de am sem ok nélkül az ember ne jelntgesse fel a másikat semmiért. Sztem is az emberekkel van a gond, túl sok igen a plázacica akik a legtöbb esetben csak a vásárláshoz értenek meg a pénzköltéshez, és túl sok a nyagymenő partyarc srác is ilyen SP utánzatok sajna, nekem a nagymenők nem jönnek be. Ez van.
2011. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre sajnos én sem tudom a választ pedig keresem.Szólj ha meg van majd légyszi. Addig is igyál inkább egy SÖRT.
2011. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
és jelentenél fel valakit?
2011. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
A sörivás meg van, kell is, mert egyedül már nem bírom.
2011. jún. 27. 21:31
 20/39 anonim ***** válasza:
Ez fura kérdés ...az ember jóesetben akkor jelenti fel a másikat ha van rá jó oka, megerőszakolták, megverték, stb..Csak úgy szórakozásból, bosszúból mert elhagynának nem jelentgetnék fel senkit ha erre céloznál. Sztem ez alap dolgonak kéne lenni minden embernél.
2011. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!