Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz egy normális, kedves, megértő, mosolygós, értelmes, szép, vonzó fiatal lányt találni a mai világban? 21F

Figyelt kérdés
Nem jó így egyedül. :(
2011. jún. 27. 21:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Minden nap feltesznek egy hasonló kérdést,amire általában minimum 3 "itt vagyok" válasz érkezik. (Na jó az utolsó 2 feltételt nem mindenki szokta írni.) Nem furcsa? :D
2011. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
Szia! Írtam már neked privát e-mailt. Olvasd el kérlek:)
2011. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
Honnan írsz?
2011. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
megdobna vki egy sörrel?
2011. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Hát én nem mosolygok mert van egy kis foghibám:D Ergo szép sem vagyok.

Egyébként azért nem, mert az ilyen lányok irtóra ritkák. Örülnék neki ha én is ilyen lennék mint amilyet elmondtál.:D

2011. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! A feljelentős fickónak meg üzenem, nyugodjon meg, nem jó helyen keresgél.
2011. jún. 28. 15:37
 37/39 anonim ***** válasza:
Azért mert mindeki azzal viselkedik így ,aki neki szimpatikus, én is ilyen vagyok, de amikor egy pasi elkezdi rámzúdítani az imádatát akkor futva menekülök.:S
2011. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Azért mert senki nem lehet tökéletes.De én ismerek egy ilyet osztálytársam kitűnő tanuló de nem hozlak össze vele mivelhogy kiközösített vagyok.Na meg unokatesóm de neki meg van barátja.Egy antiszocális,búskomor,csúnya,nem jó tanuló 17/l
2011. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
vannak, csak mást mutatnak magukról, mert az igazán helyes pasiknak sajnos az ilyenek jönnek be. a sok sz.mét fiú miatt van ez is. írj ha nem értessz egyet, de ez az igazság.
2013. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!