Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülem akar menni fesztiválo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem akar menni fesztiválozni a barátom, akivel másfél éve vagyunk együtt. Tegyek szemrehányást, amiért engem nem hív? Rosszul esik.

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 13:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
szerintem tökre nem gáz,ha nélküled megy,egy kapcsolatba ez simán belefér.a barátom mindig elmegy a haverjaival is nyaralni nyáron és velem is kettesben.jó néha kiszakadni a mindennapokból,hülyeség emiatt féltékenynek lenni,inkább csinálj valami programot te is akkorra a csajokkal
2011. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Engem nagyon rosszul erintett volna, ha a baratom (most mar ferjnel vagyok)annak idejen csak a haverjaival ment volna fesztivalozni es engem nem hivott volna magaval...szerencsere ilyen soha nem fordult elo...
2011. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
A kérdezőnek igaza van!Ha egy kanbuli lenne akkor oké lenne!De hogy mennek csajok is az már nem!Bizalom ide vagy oda.Honnan tudja h nem csalja-e meg becsípve!Igenis kérdezd meg h miért nem hívott mikor lányok is mennek!Még hogy a barátnő tönkrevágja az egészet!Na figyeljetek akkor meg ne vigyetek csajokat jó mert úgy rohadtul nem fair!Bármennyire is nehezetekre esik valamennyire a férfiaknak is alkamazkodniuk kell!
2011. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
belehalsz nem ?
2011. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Ha most ezt csinálod akkor mi lenne, akkor ha olyan szüleim lennének mint nekem. Apum mikor udvarolt anyumnak akkor már vitorlázógéppel repült és mellette még nagyon sok dolgot. Közel 35 éve házasok és gyermekként volt, hogy Apum engem is vitt a reptérre majd így lettem én is a repülés rabja. De anyum soha nem volt kint és nem csüngött Apumon. Pedig sokat jár repülős táborokban, ahol lányok is voltak, akik repültek. Az olyan, aki így pánikol akkor mi lesz vele ha tényleg házasság lesz a vége. A barátom / életem párja is megértette, h. nekem életem a repülés és ő is talált magának más hobbit. Focizik. :)Ennyi az egész. Ne pánikoljál és nem hisztizzél, mert a srác nem fogja tűrni, h. rendszabályozd.
2011. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Annie3 ***** válasza:

15:30-as megmondta a tutit.

Azért még megkérdezhetné,nem muszály,hogy el is menj... Úgy birom az ilyesmit..kvázi ez már féltékenység..ez még nem az. Csak szeretet,mert félted.

2011. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Fura.. mi együtt megyünk a barátommal fesztiválozni.. Nem tudom milyen a stílusod, lehet nem ilyen fesztiválozós vagy, és úgy gondolja, hogy nem éreznéd jól magad. Vagy hogy te nem tombolnál a koncerteken és feszélyezett lennél. De ha pl te is olyan stílusúvagy, akkor tényleg nem éretm. Mindenesetre kérdezd meg.

20L

2011. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tegyél szemrehányást. Vagy menj el te is (ugyanarra vagy egy másikra tök mindegy).
2013. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!