Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy hírességb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy hírességbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy találkozhatnék vele? Nagyon messze lakik tőlem, én csak őt akarom :(( Nagyon szeretem!
2011. jún. 30. 11:11
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, próbálom elfelejteni de nem megy! :S Muszáj vele találkoznom!
2011. jún. 30. 11:49
 12/46 anonim ***** válasza:
76%
most erre mit válaszoljunk? Menj el hozzá.Nem tudok mit mondani ha nem fogadod el hogy ze nem szerelem.NEM ISMERED őt ergo nem lehetsz belé szerelmes.
2011. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Személyesen tényleg nem ismerem, de tudom hogy kedves és helyes, meg jól néz ki!! Nagyon sok mindent tudok róla az internetről meg az újságokból!
2011. jún. 30. 12:53
 14/46 napietus ***** válasza:
59%
amit tudsz róla, az köszönő viszonyban sincs a valósággal. még az igazi arcát sem láttad, csak sminkelt, retusált fotókat. a személyiségéről meg végképp semmit nem tudsz. nem kell mindent elhinni, amit a nten meg az újságokban olvasol.
2011. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Nem kell letámadni, te se ismered! És nem csak retusált képeket láttam róla, hanem filmekben is szerepelt és ott nem volt retusálva!
2011. jún. 30. 13:06
 16/46 napietus ***** válasza:
59%
a filmekben sminkelik a színészeket, ennyit tudhatnál. külön sminkes van. és nem letámadtalak, csak leírtam a valóságot.
2011. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
93%
Én kiskoromban a Sailor Moonbol a föszereplő szőke csajba voltam szerelmes XD. És hozzá teszem h német adón néztem :D.
2011. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
:) Köszi mindenkinek! Mondtam a szüleimnek, hogy nyáron menjünk el Amerikába!
2011. jún. 30. 13:12
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a kislányt, végülis miben különbözik ez egy olyan "szerelemtől", amikor egy 16 éves lány naponta lát egy fiút a villamoson, és abba zúg bele...?????!!! Ők sem ismerik egymást.. A szerelem kicsit illúzió... Legalábbis bizonyos típusai...


Átéltem én is... Magyar hírességbe "szerettem bele" 16 évesen... Megteremtettem a helyzetet,h találkozzam vele... Édes volt, kedves, aranyos, mint egy felnőtt férfi egy kislánnyal lehet... Évekre elszédített, rendszeresen láttam élőben, néhányszor beszéltünk is, mert úgy alakult az élet, nem mint rajongója voltam jelen..SOsem zaklattam, vagy mondtam el neki az érzéseim... Csak titokban szerettem őt, és vele együtt a családját is...:S

7 év telt el így... Majd észrevettem,h lassan elhalványul...

Még ma is mosolyog a szívem,ha találkozunk... De már máshogy...

AZóta elvált, én meg felnőtt nő lettem.. És a legnagyobb elégtétel,h legutóbb úgy nézett rám, ahogy mindig is szerettem volna,h nézzen: mint vonzó nőre... Nem volt utalás, udvarlás sem..De a tekintete kárpótolt a 7 évért... AZóta én már régen a hús-vér kapcsolataimat nyűvöm.

De mégis annak megvolt a varázsa... Sosem fogok olyat érezni még egyszer, az tuti...

2011. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
59%

de kiről van szó, nem árulod el? úgyis noname az oldal, szóval mindegy, csak kíváncsiságból.


figyelj, ha Magyarországon élne az illető, az más, akkor szerintem még lenne is esélyed, mert én pl. először életemben egy "sztárral" csókolóztam, persze nem olyan nagy valaki, de akkoriban rajongtunk érte :D


szóval teljesen megértelek. csak az a baj tudod, hogy ez tényleg csak egy plátói dolog, lehet, hogy amit olvastál róla pletykalapokban, köze nincs a valósághoz. még élőben sem láttad. ez nem szerelem, csak tetszik neked és rajongsz érte, de ez normális... de akkor sem szerelem.

meg gondolhatod... egy másik kontinensen él, egy másik nyelvet beszél, valószínűleg a korkülönbség is nagy...

de túl leszel majd rajta, most lehetetlennek tűnik, de biztos vagyok benne.

2011. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!