Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy hírességb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy hírességbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy találkozhatnék vele? Nagyon messze lakik tőlem, én csak őt akarom :(( Nagyon szeretem!
2011. jún. 30. 11:11
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Igen színész, sajnos nem énekel, mert akkor lehet errefelé is jönne koncertezni, de hát még ő is fiatal ki tudja! :)
2011. júl. 2. 12:09
 32/46 anonim ***** válasza:
hogy hívják? áruld el légysziiiiiii:DD :)
2011. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 oOEverOo ***** válasza:
25%

Azt megértem, ha helyesnek találod. De szerelmes nem lehetsz egy olyan emberbe akivel még soha nem beszéltél és nem ő mondott neked dolgokat magáról.

Azt meg igazán elmodhatod, hogy ki az :)

nem fogunk kinevetni :D

2011. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
16%
justin biebeeeeeeeeeeeer wáhááhá, ugye?
2011. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Nem....ő énekes és nem színész! *.*
2011. júl. 2. 12:49
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak plátói szerelem...

Én is átéltem...úgy éreztem szerelmes vagyok abba a bizonyos énekesbe. Mindig rá gondoltam, róla álmodtam, és elképzeltem, hogy majd egyszer találkozok vele.

De aztán megtetszett egy "valóságos" srác, és az énekes már eszembe sem jutott.

Lehet, hogy veled is így lesz. =)


De próbálj meg találkozni, beszélni vele. Lehet, hogy Te is megtetszel Neki, és akkor még bármi lehet. :)

Vagy kiderül számodra, hogy ez részedről csak rajongás... =)

2011. júl. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 oOEverOo ***** válasza:
34%
Taylor Lautner az, ugye? :D
2011. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Nem Taylor, nem fontos, hogy ki az! Hát lehet, hogy ha találkoznék vele, akkor utána már nem is lenne érdekes, de lehet, sosem találkozom vele! Ha színésznő lennék akkor kimennék Amerikába és híres lennék, akkor talán még egy filmben is játszhatnánk! :) De jó lenne!! :)
2011. júl. 2. 13:05
 39/46 oOEverOo ***** válasza:
Hány évvel idősebb nálad? Milyen filmben/sorozatban játszik? :)
2011. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Tündérbogyó, hahó, ez itt a VALÓSÁG!!!! Nem a mesék és a fantázia világa. Nem akarlak elszomorítani, de te is tudod legbelül, hogy ez lehetetlen. Azzal viszont nem értek egyet, hogy nem lehetsz belé szerelmes. Szerintem simán, csak arról ne ábrándozz, hogy mi lenne, ha.... Úgysem lesz (sajnos) .
2011. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!