Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan versre vagy idézetre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan versre vagy idézetre lenne szükségem, amivel ki lehet fejezni, hogy tetszik egy fiú. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

1 hete találkoztam egy fiúval buliban. Nagyon megtetszett, személyesen még nem beszélgettünk, de az egyik közösségi oldalon chatelni szoktunk.

Szeretnék ilyen jellegű idézetet, amivel kedveskedhetnék neki. Tudnátok ajánlani ilyen oldalt, vagy esetleg saját verset?

Köszönöm előre a válaszokat! :)


2011. júl. 3. 23:13
 1/4 k4lm0p1r1n ***** válasza:

előre is bocs, komolytalan a válaszom de:


de szép a hajad,

még szebb a fa**ad,

akarom hogy akarj

és a kardodra rakj.

mosolyogj hát ha akarod

és sose feledd hogy ba**ni jó.


még egyszer elnézést. :D

2011. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elég gáz szerintem más szavaival elmondani hogy mit érzel fogalmazd meg te
2011. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Háborút hirdettünk. A cél a szíved leostromlása.

Elkezdtem felmászni a szíved létráján, de félúton elfáradtam. Lejönnél segíteni?:D

Egyszer valaki megkérdezte mi érdekel a világon a legjobban. A te nevedet válaszoltam.

2011. júl. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!! :)

2. igazad van, volt már saját szavakkal kifejezve is, de ezen felül szeretnék még valamit :)

2011. júl. 6. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!