Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Hagyjam az álmaimat elveszni, vagy pedig küzdjek érte? A volt barátomról van szó.

Figyelt kérdés

Szakított velem, én viszont imádom még őt. Ne mondjátok, hogy keress mást, majd elfelejted, idővel jön más, nem érdemes futni utána, már nem szeret stb..Mert ha ez így is van, nem tudok belenyugodni!

Egymásnak vagyunk teremtve, nélküle nem tudok élni, tényleg szeretem, de nem tudom hogyan szerezzem vissza.


2011. júl. 6. 12:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
az mit jelent,hogy fiatalok??hány évesek?? mert ha tényleg nagyon fiatalok akkor nyugtasson az,hogy ugyse lett volna ez örökre szóló és lehet,hogy 1 év múlva találsz 1 jobbat..sőt még elötted az egész élet és nem szabad 1 valaki miatt szomorkodni aki téged nem értékel..
2011. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

17 évesek

De nem hiszem, hogy találok még valakit, akibe ennyire szerelmes leszek.

2011. júl. 6. 13:44
 13/27 A kérdező kommentje:

És a legrosszabb az, hogy mindig ő mondta, hogy milyen jó lesz egyetem után.. Többet lehetünk együtt.

Nagyon nagy volt a szerelem.

2011. júl. 6. 13:45
 14/27 avieholic ***** válasza:

Nem szép dolog iwiwen szakítani, DE! Ha valaki iwiwen szakít, vagy telefonon ilyesmi, az nem jelenti azt, hogy egyébként nem akar szakítani, csak így könnyebb. Azzal, hogy elvárod, hogy személyesen tegye, csak magaddal szúrsz ki, mert igen, azért szakított neten, mert élőben túlságosan MEGSAJNÁLNA!!!!!!! És ez a kulcs, mert így személyesen majd nem tud veled szakítani. Ettől függetlenül ő már nem szeret, csak ha ezt személyesen kimondja, akkor látja, hogy sírsz, stb... és megsajnál.


Tehát, attól függetlenül, hogy szerinted csak egy választásod van: visszaszerezni, igazából a helyzet az, hogy egy választásod van: továbblépni.


Igen, marha nehéz. Csakhogy ha egy kicsit is szeretnél boldog lenni, akkor nem hajtod ki azt, hogy valaki szánalomból, sajnálatból visszavesz maga mellé. És hiába akarod áltatni magad azzal, hogy ha visszavesz, akkor majd újra szeretni fog, mert hát egyszer már szeretett. NEM. Ha egy szerelem elmúlt, az nem jön vissza. Előbb szeret bele másba, mint beléd. Fellángolgathat újra, tarthat is sokáig a kapcsolat, de vége lesz. Mert már nem szeret. És hiába hozzátok vissza a régmúltat, amikor még minden jó volt, mert utána jönni fog a később is, amikor meg elromlott.


Ha még szerelmes lenne beléd, nem szakított volna. Szóval választanod kell:


- Azt szeretnéd, hogy újra együtt legyetek? Akkor próbálkozz. Van rá esély, hogy SZÁNALOMBÓL, SAJNÁLATBÓL visszavesz.


- Azt szeretnéd, hogy újra szeressen? Akkor sajnálom, de nem fog menni. Vagy egyszer magától rájön, hogy elrontotta, vagy ha sokat próbálkozol nála, előbb rávezeted, hogy jól döntött a szakításkor.

2011. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 avieholic ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Ja, és hiába volt nagyon nagy a szerelem. Ott van, hogy VOLT. Sajnos már nincs. Amit iszonyú nehéz, de kénytelen vagy elfogadni. A múlt idő lényege, hogy már nincsen és nem is lesz -jelen állás szerint-.


Egyébként pedig mindig van akit jobban szerethetsz. Főleg 17 évesen. A szív ügyeiből szinte semmit nem éltél még át :) Rengeteg van még vissza, és lesz jobb is rosszabb is. És majd meglátod, hogy az aktuális mindig a LEG :) Ha nem, akkor az régen rossz.

2011. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Inkább öngyilkos leszek.

Köszönöm mindenkinek.

2011. júl. 6. 13:57
 17/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerintem még most is szeret, csak elmenekült a problémák elől, és könnyebb volt neki azt mondani, hogy nem szeret.
2011. júl. 6. 13:58
 18/27 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszod, mert nagyon jól gondolkodsz. Igazad lehet.
2011. júl. 6. 14:00
 19/27 A kérdező kommentje:

Egyébként én 17 éves vagyok, de ő fiatalabb nálam 1,5 évvel.

Azt nem mondom, hogy nem szeret. Csak megzavarodott.

2011. júl. 6. 14:02
 20/27 avieholic ***** válasza:

Az inkább öngyilkos leszek jellegű mondatok szép kis önsajnáltatások. Ide felesleges írnod, mert nem fog felzaklatni. A barátoknak, rokonoknak mondhatod, ők majd sajnálnak ;)


Teljesen mindegy, hogy szeret-e, nem kellesz neki. De ha neked jobb ez a tudat, hogy még szeret, csak inkább szakított, minthogy megoldjátok a problémákat, akkor jó. Akkor fuss még utána, hátha visszavesz, aztán a következő problémánál megint kidob.


Nekem teljesen mindegy mit csinálsz, elmondtam a véleményemet. Ha ezt akarod hallani, akkor nyugodtan fuss utána, sajnáltasd is magad neki jó sokat, aztán talán visszavesz. Onnantól meg várd, hogy melyik probléma után dob ki újra, vagy mikor jön valaki, akit tényleg -eléggé- szeret.


Ja, és nem. Nem könnyebb azt mondani, hogy nem szeret - ha igazán szeret - mint megoldani a problémákat. Csak a léleknek jobb ezt hinni, mert akkor nem kell szembenézni azzal, hogy valaki kiszeretett belőlünk.

2011. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!