Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt állitja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt állitja, hogy szerelmes belém. Nem tagadhatom, hogy ezt tettekkel kimutatja, csak azt nem ertem miért nem tudja kimodani, hogy 'szeretlek'?!

Figyelt kérdés
(sms-ben vagy mail-en is csak annyit ir : szercsi..... nekem ez nagyon rosszul esik! )
2011. szept. 6. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2011. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi idős a párod. Ha fiatal, akkor lehet erre a "gyerekes" felfogásra fogni... Ha meg már idősebbek vagytok, akkor meg lehet olyan is, hogy csalódott másban korábban (vagy elvesztette szerelmét) és azóta nehezen nyílik meg az új párjának.
2011. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Amúgy lehet csak szégyellős kimondani.
2011. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem! A válasz :'nem vagyok a szavak embere' .ok.valójában nem egy bőbeszédü személy...Nem akarom minden nap vagy minden percben hallani ...de vannak adott pillanatok amikor jól esne...ezt neki is elmondtam...de semmi változás....nem tudom mit gondoljak...
2011. szept. 6. 20:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szégyenlős vagy valami, esetleg nem tudja kimondani valamilyen mély problémája, traumája miatt vagy majd későbbre hanyagolja.
2011. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A barátom 21,én pedig 20.5 honapja vagyunk együtt,minden nap 24-ből majdnem 24-et.nem értem miért szégyelné magát előttem?
2011. szept. 6. 21:02
 7/18 anonim válasza:
Lehet diszlexiás és nem tudja kimondani a szeretlek szót kérd h mondja neked angolul v más nyelven :P
2011. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ez nem igazán vicces... de mennyire lehet szerelmes valaki ha még a párja kedvéért sem teszi meg...szomoru,de igaz...történt vagy 2 alkalommal,hogy buli utan,kicsit részegen,annyira szerettem volna ezt hallani,hogy mondhatni könyötögtem...de még akkor sem.mindig talált valami egyebet,vagy menekült a téma elől... és az a baj,hogy lehet neki igaza van és szeremles de én kicsit kételkedek...habár lehet nincs rá okom.lehet az is hogy én kérek sokat?meg kellene elégedjem annyival,hogz velem van...
2011. szept. 6. 21:52
 9/18 anonim ***** válasza:
felnőtt emberek vagytok. szörnyű hogy még ilyen van 2011-ben! miért nem hagyod ott a pics.ába?! Mert kell a pénze?
2011. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én megértem. elég rohadt rossz úgy élni hogy egyszer nem hallod a szájából hogy szeretlek. én is voltam így, annyi különbséggel hogy nekem csak akkor mondta ha rákérdeztem. és ez ment 1 évig.
2011. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!