Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik ugye nem mutatják ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik ugye nem mutatják ki az érzelmeiket, de a barátom nagyonis kimutatja. Akkor ö másabb? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugye köztudott h a pasik ha szeretik a barátnöjüket akkor sem mutatják ki az érzelmeiket. De az én barátom nagyonis kimutatja. Már 4 honapja vagyunk együtt... mindig mondja h menniyre szeret, mindent megtenne értem és ne féljek mellette mert megvéd mindentöl. Ja és persze látszik is rajta h szeret mert folyton ölelget.

Na most akkor mivan? Ö más mint a többi pasi? Vagy csak jol tudja megjátszani magát? Pls normális válaszokat!

én 16 vagyok és ö 19


2011. júl. 10. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez baromság.

De ha nagyon kimutatja az érzéseit, akkor előbb-utóbb elkezdesz szenvedni, hogy nem elég férfias és túl nyálas.

Na ezért nem mutatjuk ki az érzéseinket.

2011. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Az én barátom 9 hónapja kimutatja az érzéseit minden nap. Mondtam is neki, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy ilyen őszintén elmondja az érzelmeit, nagyon fontos ez nekem. Meg is kértem, hogy mindig legyen a száján, ami a szívén van.

Épp ettől tartom igazi férfinak:)

19/l

2011. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
szerintem is az a jó ha kimondja h mit érez. ja és ma bevallotta h ö kiskora óta eléggé érzelgös tipus a barátnöjével szemben. és én örülök neki. ja és bevallotta azt is h kizárolag csak akkor fekszik le a bnöjével ha tényleg szerelmes belé. ja és ha azt a lány is akarja. szal nagyon szerencsés vagyok h öt magam melett tudhatom :)
2011. júl. 11. 23:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2018. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!