Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom(lány) meg még 1-2 ismerős állítja hogy én bele taposok a lelkükbe stb.De én mindig csak a jót akarom és nem a rosszat és nem értik meg hogy nem direkt volt.Már ismerkedni se merek mert félek hogy megbántom a másikat..

Mit tanácsoltok? :S


2011. júl. 11. 02:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha meghívnád egy hamburgerre? Lényeg hogy érezze hogy tepersz a kegyeiért:D
2011. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Hát ez a hamburger nem tűnnik rossz ötletnek.Vajon bele is menne?Tegnap rám írt de csak annyit hogy szerdán tudnánk e találkozni.Mert nálam van az ő saját írásos története..
2011. júl. 12. 11:23
 23/30 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a lánynak, és igen, benned van a hiba. Egyszer ez, másszor az. Az egyik mondatoddal ütöd a másikat a leírásod, további válaszaid alapján. Ha meg már többször is megbántottad, nem fogsz egyik pillanatról a másikra megváltozni, elfeledkezel magadról, és meg is van a baj. Ugyanúgy le fog hordani mindenféle aljas kis ge*nek... Inkább beszélnétek meg normálisan! De több esélyt én sem adnék, csak ha nagyon jóban volnánk. De velem is ez volt, csak én az igazat mondtam, a véleményemet, de azt viszont bunkó stílusban. Engem is szidtak néha, de mostanra belátták, hogy sok mindenben nekem volt igazam, és maradjak is ilyen... Nem kell azért hazudni, hogy mást ne bánts meg.
2011. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 PerverzcsajXD ***** válasza:
én szeretem a csokit:D vigyél nekik azt és megbocsájtanak;ĐĐ
2011. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 PerverzcsajXD ***** válasza:
Hamburger??!! Neeeee azt nem mert ak azt hiszi hogy fel akarod hizlalni..Inkább vidde el akkor egy salátabárba.:ĐĐ
2011. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ne legyél őszinte a lányokkal, mert számukra ez a fogalom egyenlő a bunkósággal!
2011. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem igaz, lehet őszinte, csak lehetőleg normálisan. Csak ne azt mondja hogy "úristen de ronda vagy ma, mint a mosott sz*r, valami redvát elkaptá' vagy mi a fa*om van?" hanem hogy "nem nézel ki valami jól ma, beteg vagy?
2011. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hát tegnap előtt beszéltem vele.Nem emlitette meg ezt és nem szidott..Jót beszélgettünk..Talán megbékélt?
2011. júl. 17. 12:36
 29/30 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik:) sok sikert!
2011. júl. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszi remélem már télleg nem haragszik nem akarok elveszíteni :S
2011. júl. 18. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!