Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom(lány) meg még 1-2 ismerős állítja hogy én bele taposok a lelkükbe stb.De én mindig csak a jót akarom és nem a rosszat és nem értik meg hogy nem direkt volt.Már ismerkedni se merek mert félek hogy megbántom a másikat..

Mit tanácsoltok? :S


2011. júl. 11. 02:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Hát akkor mondd el neki is! Mondd meg hogy eddig akaratod ellenére is bunkó voltál vele, mondd hogy nem gondoltad komolyan, dicsérgesd, mondd el hogy többet nem fogsz csipkelődni vele és hogy nagyon sajnálod. Lényeg hogy hordd le magad egy rohadt szemétládának:) Ha látja rajtad hogy megbántad hidd el megbocsájt.

Kezdetnek itt egy vicc oldal: www.viccesviccek.hu

Valamint rákereshetsz a Darwin-díjasokra is, de azt csak akkor ha a környezeted szereti a morbid vicceket.

2011. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Hát ő már elégé lehordott pl f..sznak féregnek stb...

Most nagyon szomorú vagyok hogy elvesztem mert sokat jelent nekem.De ő meg csak azt mondja többet nem taposol bele a lelkembe..:s

2011. júl. 11. 18:39
 13/30 anonim ***** válasza:

Hát ez nem túl biztató. Próbálj kicsikarni tőle még egy esélyt, idővel majd megbékél. Sok sikert! Vagy írjak neki levelet? :)

Ezt most komolyan kérdem!

2011. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Áhh szerintem még idegeseebb lenne hogy mással próbálom megoldani a problémát..:S

És mit írnál?

2011. júl. 11. 19:00
 15/30 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom... Elég nagy a fantáziám úgyhogy akár valami ezotériás hülyeséget is benyöghetnék:D Persze ez lehet hogy nem lenne jó ötlet:D
2011. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Jajj bele se merek gondolni mire gondolsz.:P

De ahogy kiveszem az írásodból te lány vagy és nektek nagyobbak a fanáziátok mint a fiúknak..:D

2011. júl. 11. 22:28
 17/30 anonim ***** válasza:
Hát a fantáziám az biztos nagy:D Egyébként igen, lány vagyok:D
2011. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Amúgy tök jól elbeszélgettünk itt 2-en...:D Hát nekem is nagy szokott lenni a fantáziám csak nem mindegy milyen kategóriában...:P
2011. júl. 11. 22:52
 19/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha küldenél neki postán egy saját készítésű "Sajnálom"-képeslapot?
2011. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Szerintem az se hatna rá túl makacs..:S
2011. júl. 11. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!