Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma arra léptem fel msn-re,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma arra léptem fel msn-re, hogy 1 srác neve volt kiírva szívvel együtt, mit kezdjek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ma arra léptem fel msn-re h 1 srác neve volt kiírva szívvel 1üt, nem írtam a bnőmnek h most mit is jelentsen ez.. ígyhát fogtam magam megnéztem a srác myvipjét.

megláttam 1 bnőm képét amint 1 kártyát tart a kezében a srác nevével és szívvel megint..


kifaggassam holnap du. h mégis mit képzel?

v csak túlreagáltam? bár kevésbé hiszem mert elég ok arra az imént leírtak h rosszra gondoljak.

nyugtassatok meg. és várom a tanácsokat h mit lépjek.

előre is köszönöm.

17/F


2009. márc. 30. 22:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

bárcsak úgy menne..

azért írtam ide h tudjak a táncsokhoz viszonyítani ha nem muszáj nem osztom le annyira h elveszítsem örökre.

2009. márc. 30. 22:43
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

ha EMO vagy beteg vagy!!!!! vizsgáltasd ki magad...:):):)


a véleményem az hogy nem vagytok érettek egy kapcsolathoz....


EMO vagy!!!! akkor rakjad félre a hülye emosságodat aztán legyen tököd és hagyd ott a f*szba!!! én ugy tudom hogy az Emok mindíg ilyen érzelmi válságban vannak hát miatta ne legyél!!!


nos én nem vagyok emo sőt semilyen nem vagyok csak egy férfi akinek ha a nője ilyet csinálna leosztanám mint állat a gyereket meg leverném mint állat....ez a véleményem

2009. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátom csinálna hasonlót akkor bizony azonnal "fülön csípném" és magyarázatot kérnék. Megértem hogy nem akarod őt örökre elveszíteni és persze nem is kell feltétlenül hogy erre sor kerüljön, de ne hagyd hogy bohócot csináljon belőled. Ha a te barátnőd, akkor lehetne annyi esze hogy nem csinál ilyeneket, te pedig teljesen jogosan kéred számon. A nagy baráti kör sem mentség szerintem, az embernek a barátai és a szerelme között különbséget kell tenni, tudni kell mi az ami még jópofa és mi az amivel már megbántjuk a párunkat.
2009. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
22:49-esnek írnám hogy teljesen igaza van. Legyél már férfi bmeg, kérdezd meg hogy mi volt ez,ha meg habog össze-vissza hülyeségeket akkor meg dobd ki a francba. Ne legyél kiskutya öregem...
2009. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp tedd szóvá....és meglátod mit mondd ,persze a realitás talaján azért maradj meg...aztán meglátod.de azért durva amit tett.
2009. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A 22:32-es válasz a LEGJOBB! muhaha :D
2009. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!