Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem jóvá ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem jóvá ilyen rövid idő alatt, hogy megbántottam?

Figyelt kérdés
ugyanis csúnyán összevesztünk párommal és nem akar békülni, hiába megyek oda hozzá beszélgetni, csak ordít velem. pedig már órák óta, hogy összevesztünk mert én beszóltam egy-két dolgot a barátaira. a lényeg az, hogy megy holnap délelőtt külföldre 2 hónapra, tehát addig nem nagyon tudunk kibékülni. mit tegyek? de nagyon mérges.. ilyenkor napokig nem szól hozzám. segítsetek. köszi
2011. júl. 16. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj ki az ajtó elé anyaszült meztelenül és csöngess be.
2011. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsővel.
2011. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
kezd el sírni :DD
2011. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vigyél virágot és kérd a bocsánatát.


21/n

2011. júl. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!