Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetetlenül vágyom egy pasira! (? )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már 600 ilyen kérdés volt, de muszáj kiírnom magamból!

17 éves átlagosan szép, vékony lány vagyok. (Nem beképzeltségből, és ebből az is látszik, hogy nincs önértékelési problémám.)

Volt már pár barátom, de mindegyik kapcsolat tiszavirág életű volt. Egyikkel sem volt meg igazán az összhang. Nagyon vágyom már rá, hogy egy legyen egy fiú, aki szeret és én is viszont szeretem! Ilyen korban már vagy túl van valaki élete első szerelmén, vagy épp most éli. Vajon nekem mikor jön össze?


2011. júl. 15. 23:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ kedves utolsó! :) Viszont az a helyzet, hogy mindkettő van, olyan srác is aki bejön, olyan is akinek én bejövök.. Az első nem nagyon akar összejönni velem, pedig ő tényleg nagyon bejön, szerintem ha járnánk tényleg bele tudnék zúgni fülig. :) Akinek meg én bejövök, ő sajnos nekem nem annyira.. És nem a külsejével van a gond, hanem a belső, szerintem nem illünk össze..

És azzal sincs gond, hogy nem járok el eleget itthonról..:) Mióta tart a nyári szünet nem utaztam el sehova, de nem volt olyan nap, hogy valahova ne mentem volna.. :)

2011. júl. 16. 02:13
 12/15 vezerdinka ***** válasza:

23:16

Neten ismertem meg a páromat, akivel jelenleg külföldön élünk. Idén szeptember 12-én lesz a 4. évfordulónk ;)

Nem egy ilyen ismerősünk van:)

22/L

2011. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokan vágynak valakire, aki szereti őket. Az érzéseket nem lehet kiölni, de lehet kontrollálni. Olvasd el ezt : [link]
2011. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen, elolvastam. Az a gond, hogy én nem nagyon hiszek az ilyen sors, meg út meg ilyen dolgokban..
2011. júl. 16. 21:00
 15/15 anonim ***** válasza:

kár hogy nem vagy Miskolci :)

f17

2011. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!