Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes szitu. Kiváncsivagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes szitu. Kiváncsivagyok a véleményekre?!

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész, hogy bejölt facen és lájkolgatta a képeim, majd irt alájuk, h szép vagyok, tetszem neki stb.. aztán rámirt chaten. És tök elvoltunk.. már ugy hivott h cica.. Voltak közös témáink is, de közbe láttam, hogy irogat más csajoknak is nem ilyeneket mint neked, de hülyült velük..:) aztán igy egyik napról a másikra már csak én kerestem..1 szavas válaszai voltak.. és bunkó volt. Mondtam neki, hogy megyek falunapra h összefutunk-e, mondta h igen. Mikor odaértem láttam, hogy a haverjaival volt, gondoltam majd csak észrevesz, nem zavarom! És rámnézett, gondoltam integetek neki, odajött adott 3 puszit és ennyit mondott: jaj nem tudtam ki a faszom integet... :| és elment.. hát én köpni nyelni nem tudtam. Másnap rákérdeztem, hogy mi volt ez és annyit volt a reakció, hogy : nem elég, h ennyi fiú állt körülötted még is álltam volna sorba?! ( hozzá tenném, hogy mindegyik a srác haverja, ugy ahogy nekem is, bár az egyik nyomult eléggé..) És vissza szeretném lopni, beleszerettem, meg ugy vonzódom hozzá mint még soha senkihez. Mit tegyek? vélemények??:) előre is köszii!
2011. júl. 20. 01:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem is van csomó ilyen haverom azért csinálják ezt mert minden lánynak be akarnak jönni soknak irogatnak és majd akiknek ez bejön azok közül összejön az egyikkel, legalábbis nálunk ez a szitu :D 16f
2011. júl. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
de most olvasgatva a többiek kommentjeit lehet nekik van igazuk csak ez is lehet amit leirtam...
2011. júl. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De ő egyszer ilyen egyszer olyan..:) szóval egy ideig irt.. meg kedveskedett, utána meg nem.. és utána megint irogatott.. meg most nem azért de beszélgetni akkor is lehet:) én nem szexelni akartam volna vele...
2011. júl. 24. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!