Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párnak hány éves korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párnak hány éves korban jó gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Én 23L a párom 25 éves. Állandóan azt mondja, hogy lassan gondolkodnun kell azon, hogy gyerekünk legyen, mert ő nem 30 évesen akar apuka lenni..(én 28 évesen szeretnék szülni) Persze nem erőlteti, de amikor "balesetünk" volt, akkor annyira csalódott volt amikor kiderült mégsem lesz babánk. (Én amúgy elvetettem volna, de ő mindenáron akarta volna). Anyagi biztonságra vágyom, hogy legyen megtakarított pénzünk. Erre a szülők azt mondják, hogy ha ők arra várnak, hogy több pénzük legyen akkor én sem születek meg. Persze akkor más világ volt. Szóval..szerintetek milyen korban, milyen anyagi helyzetben érdemes gyereket vállalni? Nálatok hogy volt?
2009. ápr. 3. 12:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Őszintén szólva nem hittem volna, de megnyugtattatok:)Én is szeretnék egyszerűen az élet szépségei miatt élni, de sokszor (főleg a hónap végén:)) nem mindig megy. Belegondoltam, hogy néha így is szükölködünk..mi lenne ha baba lenne..Szerencsére lakás nekünk is van, de valóban semmi több.. ahogy az egyik válaszoló fogalmazott, csak falak és tető:) Ha úgy alakulna, mégsem vetetném el:) Örülök, hogy boldogok vagytok és egészséges életet kívánok.
2009. ápr. 4. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!