Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy utolsó szemét ribancnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy utolsó szemét ribancnak érzem magam. Jogosan?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, egy közös, bandás program alkalmával. A barátnőm is akkor ismerte meg őt. Neki első pillanattól fogva tetszik a fiú, nekem elsőre semmi extra nem volt benne. Nagyon sokáig nem érdekelt, míg barátnőm napi rendszerességgel beszél vele, cseten, telefonon, sms-ben, de eddig nem történt köztük semmi, talán három hónapja tartják a kapcsolatot, akkor ismerhettük meg. Mendig elmesélni nekem, miről beszéltek, mit mondott neki a fiú, és belemagyaráz dolgokba utalásokat, miszerint ő biztosan tetszik a fiúnak. Szerintem ezek kicsit eltúlzott dolgok... a fiú mindenesetre tetszik a barátnőmnek. Én pár napja ráírtam cseten,de szimpla unalomból. Egész jól elbeszélgettünk, semmi extra nem volt. Aztán még egyszer. És ma megint. Előző alkalommal, és most is már a köszönésbe oda írta, hogy puszi. Ezt barátnőmnek is írja mindig. Én nem írtam. Ma már küldött kacsintós smileykat is. Barátnőmnek ezt is rendszeresen. A fiú nagyon jó fej, a barátnőmet, igaz, nem a legjobb barátnőm, de mégis szeretem.


A probléma az, hogy kezd nekem megtetszeni a fiú, és én ezért kellemetlenül érzem magam. Nekem a barátság mindig előbb volt, mint a kapcsolat, és félek, ha esetleg bejönnék a fiúnak, a barátnőm nagyon megharagudna. Nem hajtottam rá, nem írtam semmi félreérthetőt. Tetszik nekem, de nem szeretnék tőle semmit, mégis rosszul érzem magam. Azt viszont nem tudom, hogy ha esetleg szeretne tőlem valamit, mit kéne mondanom. A barátnőm eléggé olyan lány, aki nincs pasik híján. Nekem eddig egy barátom volt ő is csak rövid ideig. Nem tudom, mit kéne tennem. Segítsgetek előre köszönöm. : ) 16 lány (a fiú 17)


2011. júl. 20. 23:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Ettől még még nem vagy ribanc!!Talán ha a barátnődnek már a barátja lenne és azzal szeretkeztél volna!!De ebben nincs semmi rossz dumáljatok,ismerkedjetek!:))
2011. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
bazzz, ennyit olvasni ilyenkor és még csak nem is kúrtatok! mostmár az vagy! :D
2011. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó : D elnevettem magam. :)


Köszi. : )

2011. júl. 21. 12:36
 14/17 anonim válasza:
74%
Te arról nem tehetsz, hogy tetszel neki. De viszon arről te döntesz, hogy Ő vagy a barátnőd. Azt mindig tartsd észben, hogy egy barátság örökké tarthat, a szerelem is de ahoz nagyon össze kell illenetek.
2011. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó hosszú szöveget írtál az biztos, én sem olvastam végig így 00:25-kor, csak a végét.

El kell döntened, hogy flörtölni, esetleg összejönni a fiúal megér-e annyit, h összevessz miatta a barátnőddel. Ezt nagyon át kell gondolni. Ebben nem tudok segíteni.

- z nem nevezhető ribancságnak, ez csak "picit szemétség".

De ha már itt tartunk, akkor pontosítsuk a ribanc fogalmát: Ribanc az a lány, aki fűvel-fával sz*xel csak úgy, élvezetből (nem pénzért)

2011. júl. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

LOL

Felmentést vagy engedélyt szeretnél?

2011. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól olvasom a barátnőd meg a gyerek 3 hónapja nyűglődnek,meg írogatnak egymásnak,de odáig sem jutottak el ennyi idő alatt,hogy beüljenek egy cukiba és megegyenek egy fagyit együtt.

Ez egy semmi volt és semmi nem lesz.

Írjál a gyereknek!

2011. júl. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!