Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Megcsalna a barátnőtök/Pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Megcsalna a barátnőtök/Pasitok akk hogyan reagálnátok? Megbocsájtanátok vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha meg is bocsájtasz akk ugyanugy bizol ezekután benne???
2011. júl. 24. 11:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszaitokat :) hát őszintén szólva én megbocsájtanék de a bizalom az megszünne. egy utolsó esélyt adnék és kész . De ez tényleg az adott kapcsolatól függ h menyire jo és menyire szeretitek a másikat.
2011. júl. 24. 11:42
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha képes megcsalni, akkor nem szeret, úgy meg nincs értelme folytatni.
2011. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem bocsájtanék meg neki soha, mert ugrott volna a bizalom rögtön. Számomra a bizalom a legfontosabb alapja a kapcsolatunknak. 29N
2011. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Tommyboy4 válasza:
Hogy én,hogy reagálnék???Tipli!!!
2011. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 B.angel ***** válasza:
Tutira nem bocsájtanék meg! Többet már nem tudnék benne megbízni, kidobnám, ha fájna is veszettül!
2011. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
egyszer a párommal valahogy ez szóba jött,hogy ki mit tenne akkor, mire én közöltem:csak annyit mondanék ég veled és mennék is a fenébe el, maximum egy idő után barátok maradhatunk semmi több.Nekem sértené az egómat,hogy így megalázzanak és ezek után még meg is bocsássak?!Plusz aki tudatosan, szánt szándékkal megcsal az nem változik meg soha és soha többet nem tudnék megbízni benne.
2011. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
En egyszer mar megbocsatottam. De mar nem volt minden ugyanolyan mint regen bizalom hiany stb. Szoval a valaszom nem
2011. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
igazatok van lehet h tul naiv vagyok h megbocsájtanék :// nem tudom de szerencsére még nem történt velem ilyen h döntenem kellet nem is akarom h legyen
2011. júl. 24. 15:41
 19/22 B.angel ***** válasza:
Ne is történjen! A legrosszabb dolog szerintem egy szerelmes, hűséges ember számára! Tudom... átéltem. Bár én akkor sem bocsájtottam meg, és soha nem is fogok. Aki egyszer megteszi, az tuti megteszi többször is.
2011. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Ottesz ***** válasza:
Kalap, kabát...
2011. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!