Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Megcsalna a barátnőtök/Pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Megcsalna a barátnőtök/Pasitok akk hogyan reagálnátok? Megbocsájtanátok vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha meg is bocsájtasz akk ugyanugy bizol ezekután benne???
2011. júl. 24. 11:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom mindenki hasonló véleményen van mint én. Én sem bocsátanék meg neki. Az hogy ha mondjuk részeg volt, nem mentség arra, hogy megcsalt. Ha valakit szeretek, lehetek akár mennyire részeg, nem fogok mással csókolózni, vagy lefeküdni. Bennem ilyen meg sem fordulna, ha nincs velem és buliban vagyok, egyfolytában hívom, mert akkor még nagyobb bennem a szerelem. Ha megcsalt, szedheti a sátorfáját, nem érdekel. Az meg nem változtat a tényen, hogy ő vallja-e be vagy sem. Abba pedig bele se merek gondolni mit kapnék a barátnőimtől ha visszafogadnám :)
2011. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nem érdemes aki ilyen az nem váltzik meg
2014. jún. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!