Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, amikor megtuddjátok, hogy egy pasi sirt utánatok, mert leszartátok?

Figyelt kérdés
Lányok, milyen érzés, amikor meg tudjátok, hogy egy pasi sirt utánatok, mert leszartátok?
2011. júl. 24. 21:58
1 2 3
 11/21 napietus ***** válasza:
honnan tudnám meg? egyébként semmilyen, ez a leosztás ilyen volt, majd túl lesz rajta.
2011. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

ugyanugy leszarom :D

en is kaptam eleget, ha nem vette a "jeleket", mondatokat hogy bocsi de nem, akkor hiaba..

AMI NEM OL MEG AZ MEGEROSIT!

L

2011. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Az a kegyetlen igazság, hogy nem hat meg különösebben. Én is sírtam már (mit sírtam, zokogtam) pasi után, őt se érdekelte túlzottan. Kész, ez a világ rendje.
2011. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
én szakítás után tudtam meg,hogy mennyit sirt. elsírta magát a barátnőm elött. jót röhögtem rajta:))
2011. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 selymesnyuszi ***** válasza:
35%
Az én volt párom sírt már miattam.Sajnáltam nagyon és nem éreztem gáznak mert tudom,hogy mély érzések voltak mögötte.Megbeszéltük a dolgokat és akkor boldogan éltünk tovább.Ma ez a kapcsolat csak a múlt.
2011. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
46%
szánalom...
2011. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyszer meghívtak egy igazi menő buliba(vagyis úgy hívtak meg, hogy örökös jogot kaptam a belépésre). Volt ott drog, ital, szex, minden. Persze én kevés italon kívül mást nem csináltam-de nem is ez a lényeg.

Szóval jöttek a menő kis tinicsajok(kb 17 évesek voltak), majd úgy újságolta az egyik, mintha valami nagyon nagy dicsőség volna, és ennek nyomatékot adott azzal, hogy hangosan mondta, hogy mindenki hallja körülötte. Az "újság" ez volt:

"fú képzeljétek, a Béci egész héten hívogatott, aztán amikor meguntam és végre beleegyeztem egy 5 perces találkába, szerelmet vallott nekem. Majd én természetesen elküldtem a fenébe, erre elkezdett bőgni. Hallottatok már ilyet?"


Ez is egy reakció.:)

2011. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam altalaban leszarni senkit:D

ha valaki közeledik felem,akk meg ha nem is tetszik,legalabb baratsagos vagyok.

egyik exem irta sms-be,h sir,es nagyon sajnalja,h vege....sajnaltam,de hogymondjam...meg kiabranditobb volt

2011. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:04

ez nem igy van,mert en nem vagyok csunya(nem vagyok bekepzelt meg ilyenek) és megis erzelmes vagyok,és hamarabb beleszeretek olyasvalakibe,aki megtud hiditani,szavakkal,erzelmekkel,mint egy marha jopasiba,akivel lehet hencegni...

:)

2011. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Vannak érzékenyek,normálisak,és parasztok :-).

Jooooo tisztában lenni vele,csak néha mindenki lehet minden,ha nem is egyszerre de más más szituációt másképp reagálnak

2011. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!