Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+ lányok miért csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ lányok miért csinálnátok ezt? 24/f

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban felvázolom a helyzetet. 2.5 éve ért véget a kapcsolat. Mindkét fél részéről azonos érzelmek, semmi erőlködés, minden ment könnyen. Majd 8 hónap után éreztem, részéről halványodik, és vége is lett. Később tudtára adtam, még oda vagyok érte. Elutasított. Csend. Később elkezdett hívogatni, talalkozgattunk, kavarászás, no sex. Ezt megelégeltem, ismét csend. Nemrég megszerezte az új számomat, felhívott, mi a helyzet velem. Hosszú, jó hangulatú beszélgetés, mondja, hogy szarok voltak utánam a fickói. Egyedülállò. Ilyenkor mi van? Külföldön vagyok, ezt nem tudta, fél év múlva térek haza végleg. Most 300 km a távolság, meg lehetne ejteni 1-2 találkozást.

A lány szerintem nem közömbös irantam. Csak komoly kapcsolatai voltak. Az imidzsem jó lehet, mert azóta semmit se tud rólam, gondolhatja, hogy csajozok, viszont valtozatlanul az ideálom.

Mit lehet a szándéka?


2011. júl. 26. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Rájött hogy te vagy az igazi!
2011. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány csak játszik veled meg tudja hogy te vevő vagy rá! Hagyd őt felejtsd el találsz nála akár jobbat is ilyen ideállal. Én azon a véleményen vagyok hogyha egyszer nem működött egy kapcsolat ezután sem fog lehet kibékültök de az sem fog 3 hónapnál tovább tartani.
2011. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem állnék vele többé szóba - közeli barátnő minőségében.

Ha rám hallgatsz, nem csinálsz Magadból bohócot.

- Ezt a nőt az sem érdekli, ha most éppen "beletenyerelne" egy meglévő, működő kapcsolatodba, ugyanakkor hideg fejjel "váltana" ismét, ha rájönne a "10 perc".

Én hagynám "főni a saját levében".

43/F

2011. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán fontos, hogy eddig kétségtelenül én voltam a legjobb kapcsolata.
2011. júl. 26. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezdj bele olyanba, aminek a végét tudjuk előre, ki fog rakni.

Most unatkozik, és kell neki valaki, akivel tudja, hogy jó volt annak idején.


De neked nem lesz jó, ha otthagy.


A helyedben békén hagynám a dolgot.


Keress olyan lányt, akinek tényleg kellesz!


Sok sikert !


22/L

2011. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy tartalék vagy.
2011. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, "eddig te voltál a legjobb kapcsolata"... én ezt inkább úgy fogalmaznám meg: nem voltál se jó, se rossz. Egyedül azért vagy most vonzó a szemében, mert még nem talált nálad jobbat.


Én nem akarnék ilyen "ha ló nincs, jó lesz a szamár is, az exem" szerepbe kerülni.


Ha küzdelem nélkül elengedett 2,5 év után, ha meg sem kísérte feldobni a kapcsolatotokat anno, hanem csak úgy elengedett, akkor én nem hiszem, hogy olyan nagyon szeretett volna, és bármi értelme lenne ezt újra kezdeni.


Amit csinál, az csak komolytalan, ostoba kavarászás, mert még nem tudott kiegyensúlyozott kapcsolatot kialakítani mással.

2011. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek: 2,5 éve lett vége a 8 hónapos kapcsolatnak.

Igen, valóban egy tartalék féle funkciót érzek én is. Viszont! Mint tudjuk a nők soha nincsenek egyedül, mindig többen is hajtanak rájuk, ezért nem hiszem, hogy ne lenne jobb lehetősége, mint hogy engem vegyen célba. Pláne, hogy elég jó nőről van szó. Tehát lehet, hogy csak valóban érdekelte, mi lehet velem. Ebben az esetben kár a gőzért. De ha mégis célba vett, akkor ezt most már nem lehet tűrni, és valamit tenni kell, hogy (látszólag) méltósággal lépjek ki ebből.

2011. júl. 27. 00:07
 9/10 napietus ***** válasza:

nosztalgiázik. előfordul, kavarhatsz vele, ha Neked jó, de ne éld bele magad túlságosan.


29/N

2011. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

Össze kellett volna költözni vele kb 1 év után és nőt nevelni belőle.

A héten 1x dugásra tartanám csak meg az ilyen mentalitású nőt,addig,amíg nincs jobb.

Elment kefélt fűvel-fával,aztán meg visszajönne?

Én nem hordok használt cipőt.

2011. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!