Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel pár nap múlwa leszünk egy hónaposak, és nem tudom, hogy mit wegyek neki?! Ötletek?? Előre is köszöntem :):)
2011. júl. 31. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

A legjobb ajándék ha az ágyba várod :)

Amúgy ez függ a személyiségtől, tudom ajánlani azt hogy szerkessz egy képet ami tartalmaz több kicsi képet amin ti vagytok rajta és a szélére tegyél pár díszt és foglald kretbe, vagy huh nem tudom ez inkább a pasik dolga ők vesznek vagy csinálnak ajándékokat: pl egy nyaklánc amin egy szív van és ebből van 2db egyik a tiéd másik a csávóé...

2011. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Leszbi show-nak a húgoddal.
2011. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerezz neki egy normális nőt
2011. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy új puncifazonnal.
2011. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülne, ha vennél magadnak egy billentyűzetet amin van "szimpla v".


Amúgy meg szexi ruha, lesz0pod, aztán csókolom. :)

2011. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én annak nagyon tudnék örülni, ha szimpla v-vel írnád a szavakat.
2011. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!