Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jártok valakivel, Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jártok valakivel, Facebookon vagy IWIW-en beállítjátok a lapotokon, hogy "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
Van ennek jelentősége vagy semmi?
2011. aug. 2. 20:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
41%

ha te ezt ilyen frankón megválaszoltad, akkor tulajdonképpen mi is a kérdésed? mert ez így csak önigazolás keresés.


na, nem vállal fel, mert nem teszi ki, hogy kapcsolatban van veled. mekkora egy tetűláda, de tényleg... csak akkor miért vagy vele? ez rólad egy kép, meg a kérdésed is. én se vállalnálak fel, sőt, elkerülnélek messzire ezek után.

2011. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Nekem magából a világnézetemből adódik az, hogy ne a neten éljek... olyan ez a facebook, mintha csak egy adat lennél! Az ördög kezében egy kis darab. Nem leszel semmivel se kevesebb, se több, ha van 50 lájkod, ha nincs egy se, ez mind az egóról szól. Az pedig egyáltalán nem jó dolog. Olyan, mintha a látszattal beérnéd azt, amit nem tudsz elvégezni az életbe, szóval önmegvalósítási hiányod van. Majd ha felnősz, megérted, ha most nem sikerülne. Egy adat. Ennek az egész dolognak NINCS JELENTŐSÉGE a való életben.
2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Én vagyok gáz? Na ne már. Úgy bírom mikor marha meggyőzően megindokolják az ellenkezőjét mint amit mondok.


Nos, ha ÉN lennék az aki nem lenne hajlandó kitenni, akkor érdekes módon velem ezt meg lehetne értetni.

2011. aug. 2. 22:09
 24/37 anonim ***** válasza:
Basszus most komolyan ezen múlik egy kapcsolat, hogy kiirja e?
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Ezt attól is kérdezhetnéd aki nem hajlandó.
2011. aug. 2. 22:10
 26/37 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el, attól jobban fog szeretni, ha kiirja?
2011. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
nem gáz vagy, hanem egy hormontúltengéses tini. semmi gond, majd kinövöd.
2011. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

ej b*szki, itt nem az a gáz ha nem írja ki magától.


Hanem ha KÉREM és akkor se hajlandó. Nehogy már én legyek akkor a gáz :P meg a hormontúltengéses... szeretnétek ti is szép jelzőket...?

2011. aug. 2. 22:17
 29/37 anonim ***** válasza:
Minek kéred? Attól megváltozik a világ, ha kiirja, vagy mi a fene?
2011. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező nem értelek.

Ha nem érdekel csak a saját álláspontod, akkor miért kérdezel minket?

2011. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!