Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha jártok valakivel, Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jártok valakivel, Facebookon vagy IWIW-en beállítjátok a lapotokon, hogy "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
Van ennek jelentősége vagy semmi?
2011. aug. 2. 20:36
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
67%

Ne hallgass rájuk kérdező, igazad van.


Lefogadom, hogy egyik kis nyálverőnek sincs kapcsolata, legalábbis komoly biztosan nem.


És igen ez elég komoly dolog szerintem. Ennyi erővel mások előtt tartsatok három méter távolságot. A jegy gyűrűt meg majd vegyétek le, ha kimentek a házból, mert csak rátok tartozik.


Mellesleg, ha pl van 400 ismerőse a kérdéses egyednek, akkor igencsak jó érzés, ha kint van a kapcsolatban állapot, ezzel is jelezve, hogy az illető foglalt.


Szerintem.

2011. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Tudod nem kell a neten élni ;)
2011. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
nincs hát :) ájjjjj...
2011. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
49%

Ha önigazolásból kérdezte, az miért baj?!


Szerintem is gáz, hogy nem veszi le, hogy egyedülálló, illetve nem írja ki, hogy kapcsolatban. Hagyd ott a csába, ez egy hazug tetü. Teljesen gusztustalan.

Méghogy ne élj a neten?! Én pedig azt mondom: Hálistennek, hogy van net, és lett ez a probléma, mert így hamar kiderül, mennyire vállal fel. Igenis, ebből kiderült, hogy egyáltalán nem. Méghogy ez apróság?! A lakmuszpapír is egy kis apróság, és halálbiztosan jelzi mégis, mi savas, mi lúgos..

Már nem is tiszteled őt, szerintem így nem is lehet, tudván, hogy nem vállal fel, tehát jobb lenne, ha szépen kirúgnád, és kiírnád az iwiwen, hogy egyedülálló vagy. :) Megérdemled a jobbat.

2011. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
40%
ez az, támogassuk a hülyeségben!
2011. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
40%
Most komolyan egy családi állapot miatt, amit a neten írnak ki, attól függ szeret e :D:D:D Szánalmas.
2011. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert én kiírom, hogy éppen kapcsolatban élek, és szívesen rakok fel közös képeket is, nem jelenti, hogy nekem nincs életem. Nekem egyszerűen csak a barátaim vannak elfogadva ismerősnek, előlük mert miért kéne titkolnom? Én nem szégyellem magamat, büszke vagyok a páromra, és a kapcsolatunkra is. Sokkal szívesebben látok mosolygós, közös képeket a neten bármelyik párról, ilyen miért ne férne bele. Én elég gyakran használom ki az FB adta lehetőségeket (rendezvények, közösségszervezés), zenéket osztok meg, de ez nem feltétlen jelent unatkozó egyént. Emellett vannak igazi barátaim, élményeim, munkám, dolgaim, elégedett vagyok. Amikor meg az ebbe a modern világba beleszületett fiatal összejön valakivel, általában meg is osztja a világgal, hiszen világgá tudná kürtölni, hogy boldog. Ebbe se látok rossz dolgot. Ha meg valaki nem igazán használja, az meg ne, ha ettől független a párod szeret, és érezteti, nem kell ilyenen fenn akadni, ennyi.
2011. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!