Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 21:05
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
17%
de én birom azta srácot :( virág voltam
2011. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
57%
Azért jó szerintem, mert ha tényleg barát, akkor ellenkező neme ellenére nem fog téged ellenkező nemű szemmel bírálni, mint férfit/nőt ha éppen szarul vagy és pont nem arra van szükséged, hogy tetszelegj még neki is. Viszont egy ölelés egy ellenkező neműtől mindjárt más, amire piszok nagy szüksége van az embernek néha. Férfiként mondom ezt. Egy férfit nem tudnék ölelgetni, bárhogy is barát meg stb. Nem menne. Egy nő pont úgy ölel, ahogy nem is tud egy férfi. Mind1, hogy barátként. Ezen túl sok minden más belefér szerintem, ami éppen jól esik. A "klasszikus" barátságot vitatható elemek, mint pl. szex, vagy gyengédebb ölelések pedig megszüntethetőek, ha jön valaki a képbe valakinek. Egyfajta elkötelezettség szükséges viszont a másikhoz mindkét fél részéről vitathatatlanul, hogy bízni lehessen. Én csak így tudok legalábbis.
2011. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
95%
Nem létezik max. egy bizonyos ideig, de egyik félnél mindig átalakul kicsit többé. (10 éve tartó legjobb barátságból most kapcsolatom lett...)
2011. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
59%

Nem létezik: férfi nőtől egyet akar ....


Az ilyen valamelyik fél részéről egy kompromisszum, mert a másik nem akar többet ... van, hogy így marad de akkor valaki szenved ... van, hogy több lesz belőle, akkor egy idő után mindketten szenvednek ...

2011. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
58%

nem!!

Mert előbb utóbb úgyis beleszeret az egyik a másikba és az már nem barátság. sőt lehet h még szarul is sül el L/18

2011. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
51%
Szamomra letezett [link]
2011. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
33%

Azt hívják szárazbarátnak, aki a lány után koslat, az meg méltóztatik elfogadni a srácot, mint "barátot", hogy ugráltathassa, ne sértse meg, de ne is kelljen szexelni vele és még közben ő a jó fej csaj, akinek van 3-4 ilyen fiúbarátja, akik reménykednek, persze a fiúk is idővel azt hiszik, hogy ez milyen jó, mert van egy lány barátjuk, ami olyan különleges, mert ilyen nem minden fiúnak van, csak az érzékenyeknek. Közben meg elfelejtenek csajozni, nem szexelnek.

Nincs igazi barátság fiú és lány közt, csak ilyen szárazbarátság.

Szánalmas dolgok ezek.

2011. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
80%

Az egyik fél mindig többet akar, maximum belátja, hogy esélytelen, ezért megtartja magának. De gondolatban természetesen lezajlik a fejében minden ;)


Melyik oldalon állsz épp?

2011. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
100%
Nekem van egy fiú barátom. De lehet, hogy meleg :-D
2011. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
83%
Létezik fiú és lány közt barátság?.....Igen.....Csak 1 idő után egyiküknek rohadtul fog fájni....
2011. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!